TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #41

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #41

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Jason Momoa

Päťminútový Aquaman trailer
Zdroj: hdqwalls.com

Vo filme Aquaman (2018) uvidíme Aquamana (Jason Momoa) tiež v kostýme, ktorý je modernou verziou toho, ktorý nosí postava v komikse. Brnenie je však podľa Momou strašne nepohodlné. Všade dre, a keď pod ním má namalované tetovanie, začne sa rýchlo stierať.

Amber Heard

Amber Heard
Zdroj: dccomics.com

Uvedenie filmu London Fields (2018) do kín zdržalo niekoľko žalôb, jedna z nich dokonca namierená producentami proti samotnej Amber Heard, ktorá si rozmyslela, že vo filme, napriek podpísanej zmluve, nechce byť nahá a scény nechala vystrihnúť. Prieťahy zdržali premiéru o viac ako dva roky.

Vladimír Furdík

prequel seriál zo sveta Game of Thrones
Zdroj: bustle.com

Slovenský herec a kaskadér Vladimír Furdík mal na starosti Henryho Cavilla a jeho tréning s mečom pre seriál Witcher (2019).

Brie Larson

prvý captain marvel trailer
Zdroj: wallpapersite.com

Honorár Brie Larson za film Captain Marvel (2019) činil 5 miliónov amerických dolárov.

Rami Malek

film bohemian rhapsody
Zdroj: geektyrant.com

Keď herec Rami Malek vo filme Bohemian Rhapsody (2018) spieva, tak je to kombinácia troch hlasov, a to ako Rami Maleka, tak speváka Marca Martela a nahrávok od Queen.

Sylvester Stallone

Rocky
Zdroj: ew.com

Sylvester Stallone si za vedľajšiu rolu vo filme Creed (2015) odniesol Zlatý glóbus. A hoci bol počas svojej filmovej kariéry nominovaný na osem prestížnych ocenení (3x Oscar, 3x Zlatý glóbus, 2x BAFTA), ide vôbec o prvú trofej, ktorú herec obdržal.

Michelle Williams

Michelle Williams
Zdroj: hdqwalls.com

Michelle Williams priznala, že vo filme Venom (2018) hraje len kvôli Hardymu, peniazom a boostu star-power.

Dwayne „The Rock“ Johnson

Zdroj: wtop.com

Dwayne Johnson začiatkom roka 2015 s kamarátom pripravil veľké prekvapenie pre jedného fanúšika. Pôvodný plán bol, že príde na jeho svadbu, ale The Rock chcel spraviť viac a tak si vybavil papiere, aby pár mohol zosobášiť.

Denzel Washington

film equalizer 2 recenzia
Zdroj: teaser-trailer.com

Pre Denzela Washingtona bol film Equalizer 2 (2018) jeho vôbec prvým sequelom (pokračovaním), v ktorom si v živote zahral. A to má na konte skoro 60 filmov.

Amanda Seyfried

Amanda Seyfried
Zdroj: all-free-download.com

Liečila sa na záchvaty paniky a úzkostnú poruchu. Taktiež trpí obsedantne kompulzívnou poruchou.

Zdroj: csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -