TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #42

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #42

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Tobey Maguire

Spider-Man
Zdroj: collider.com

Pôvodne mal v celovečernom animáku Spider-Man: Paralelné svety (2018) stvárniť Petera Parkera samotný Tobey Maguire. Nakoniec sa tak však nestalo, aby to divákov zbytočne nezmiatlo.

Zendaya

Zendaya
Zdroj: usatoday.com

Zendaya (Anne Wheeler) zvládla všetky kúsky vo filme Najväčší showman (2017) bez kaskadérskeho záskoku.

Bruce Willis

Zdroj: allwallpaper.in

V 17 rokoch si zlomil ruku. Kvôli komplikáciám behom operácie má dodnes na pravom rameni jazvu.

Kevin Spacey

Zdroj: huffingtonpost.com

Film Všetky prachy sveta (2017) mal mať pôvodne premiéru na AFI Feste, ale spoločnosť Sony ju stiahla po sérii obvinení zo sexuálneho útoku proti Kevinovi Spaceymu. Ten mal v opilosti v roku 1986 obťažovať iba 14-ročného Anthonyho Rappa, ktorý sa s tým rozhodol vyjsť na povrch po škandále a podobných obvineniach producenta Harveyho Weinsteina.

Chris Pratt

jurský svet: zánik ríše hudba
Zdroj: cosmopolitan.com

Podľa slov Chrisa Pratta (Peter Quill/Star-Lord), mu scenár ku filmu Strážcovia Galaxie Vol. 2 (2017) veľmi pomohol vyrovnať sa so smrťou otca.

Will Smith

will smith fakty
zdroj: Eskipaper

Herec Will Smith má svoj vlastný YouTube kanál, na ktorom už má viac ako 4 milióny odberateľov. Dokonca si zahral aj v tohtoročnom YouTube Rewind.

Jackie Chan

Jackie Chan Fakty
Zdroj: entertainmentfashionandstyle.wordpress.com

Obľúbený akčný herec Jackie Chan sa vo svojej knihe priznal ku afére s prostitútkami, jazdeniu pod vplyvom alkoholu a dokonca aj ku domácemu násiliu. Viac si o tom môžete prečítať na tomto odkaze.

Nicole Kidman

Nicole Kidman
Zdroj: ign.com

Nicole Kidman prijala rolu vo filme Aquaman (2018) po tom, čo jej James Wan povedal, že sa bude natáčať v jej rodnej Austrálii a jej postava Atlany bude akčnou verziou morskej víly.

Dave Bautista

Bude bývalí wrestler dobrou náhradou?
Zdroj: nerdreactor.com

Herec Dave Bautista (Drax) strávil počas natáčania filmu Strážcovia Galaxie Vol. 2 (2017) každý deň v maskérni 90 minút, než mu naniesli makeup. Na konci dňa ale musel posedieť v saune, aby mu makeup zmyli.

Stan Lee

stan lee
Zdroj: mashable.com

Stan Lee nemá vo filme Logan (2017) cameo, každopádne sa tam na neho objavuje narážka, a to keď Wolverine (Hugh Jackman) ukazuje na komiks a začína vety slovami: „Ľudia, ktorí vytvorili tento…“, čím odkazuje na Jacka Kirbyho a práve Stana Lee.

Zdroj: csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -