Osobnosti

TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #42

Zaujímavé fakty o osobnostiach #42

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Tobey Maguire

Spider-Man

Zdroj: collider.com

Pôvodne mal v celovečernom animáku Spider-Man: Paralelné svety (2018) stvárniť Petera Parkera samotný Tobey Maguire. Nakoniec sa tak však nestalo, aby to divákov zbytočne nezmiatlo.

Zendaya

Zendaya

Zdroj: usatoday.com

Zendaya (Anne Wheeler) zvládla všetky kúsky vo filme Najväčší showman (2017) bez kaskadérskeho záskoku.

Bruce Willis

smrtonosná pasca

Zdroj: allwallpaper.in

V 17 rokoch si zlomil ruku. Kvôli komplikáciám behom operácie má dodnes na pravom rameni jazvu.

Kevin Spacey

kariéra kevina spaceyho

Zdroj: huffingtonpost.com

Film Všetky prachy sveta (2017) mal mať pôvodne premiéru na AFI Feste, ale spoločnosť Sony ju stiahla po sérii obvinení zo sexuálneho útoku proti Kevinovi Spaceymu. Ten mal v opilosti v roku 1986 obťažovať iba 14-ročného Anthonyho Rappa, ktorý sa s tým rozhodol vyjsť na povrch po škandále a podobných obvineniach producenta Harveyho Weinsteina.

Chris Pratt

jurský svet: zánik ríše hudba

Zdroj: cosmopolitan.com

Podľa slov Chrisa Pratta (Peter Quill/Star-Lord), mu scenár ku filmu Strážcovia Galaxie Vol. 2 (2017) veľmi pomohol vyrovnať sa so smrťou otca.

Will Smith

will smith fakty

zdroj: Eskipaper

Herec Will Smith má svoj vlastný YouTube kanál, na ktorom už má viac ako 4 milióny odberateľov. Dokonca si zahral aj v tohtoročnom YouTube Rewind.

Jackie Chan

Jackie Chan Fakty

Zdroj: entertainmentfashionandstyle.wordpress.com

Obľúbený akčný herec Jackie Chan sa vo svojej knihe priznal ku afére s prostitútkami, jazdeniu pod vplyvom alkoholu a dokonca aj ku domácemu násiliu. Viac si o tom môžete prečítať na tomto odkaze.

Nicole Kidman

Nicole Kidman

Zdroj: ign.com

Nicole Kidman prijala rolu vo filme Aquaman (2018) po tom, čo jej James Wan povedal, že sa bude natáčať v jej rodnej Austrálii a jej postava Atlany bude akčnou verziou morskej víly.

Dave Bautista

Bude bývalí wrestler dobrou náhradou?

Zdroj: nerdreactor.com

Herec Dave Bautista (Drax) strávil počas natáčania filmu Strážcovia Galaxie Vol. 2 (2017) každý deň v maskérni 90 minút, než mu naniesli makeup. Na konci dňa ale musel posedieť v saune, aby mu makeup zmyli.

Stan Lee

stan lee

Zdroj: mashable.com

Stan Lee nemá vo filme Logan (2017) cameo, každopádne sa tam na neho objavuje narážka, a to keď Wolverine (Hugh Jackman) ukazuje na komiks a začína vety slovami: “Ľudia, ktorí vytvorili tento…”, čím odkazuje na Jacka Kirbyho a práve Stana Lee.

Zdroj: csfd.cz

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Osobnosti

  "Nemal som slov..." Aký má tvorca Thanosa názor na film Avengers: Endgame?

  Osobnosti

  FOTO: 19 známych hercov kedysi a dnes. Ktorá premena váš šokovala najviac?

  Osobnosti

  Autor hry Death Stranding Hideo Kojima chce natočiť celovečený film

  Osobnosti

  Herec Robert Downey Jr. si nakoniec ide po Oscara za film Avengers: Endgame

  Pridaj komentár