TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #43

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #43

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Kit Harington

Jon Snow Game of Thrones spinoffy
Zdroj: time.com

Jeho predok John Harington vynašiel pre Alžbetu I. v roku 1596 splachovaciu toaletu.

Keira Knightley

Zdroj: denofgeek.com

Raz, keď prišla na letisko v Glasgow, pristúpil k nej fanúšik a opýtal sa jej: “Moc sa ospravedlňujem, ale mohol by som vás pobozkať?” A Keira na to: “Prečo nie?”.

John Cena

Zdroj: cagesideseats.com

John Cena je tretím wrestlerovým zápasníkom, ktorý sa objavil vo filme Transformers, po Dwayne Johnsnovi, ktorý hral Cliffjumper v Transformers Prime (od r. 2010) a Joe Seanoa, ktorý hral v Transformers: Power of the Primes (od r. 2018).

Amber Heard

Amber Heard
Zdroj: dccomics.com

Johnny Depp údajne utiekol z natáčania filmu Piráti Karibiku: Salazarova pomsta (2017) v Austrálii, aby sa vrátil do USA za manželkou Amber Heard. S tou sa oženil v roku 2015 a od tej doby sa pár neustále hádal. Štáb preto Deppovu manželku vyzval, aby natáčanie opustila.

Peter Jackson

režisér peter jackson
Zdroj: screenrant.com

Vo svojich 22 rokoch chcel natočiť film, v ktorom mimozemšťania premenia obyvateľov jedného malého mestečka na hamburgery.

Jessica Chastain

TOP 10 faktov o Jessice Chastain
Zdroj: wallpapersite.com

Herečka Jessica Chastain je jednou z piatich detí. Jej mladšia sestra Juliet však v roku 2003 spáchala samovraždu. Práve tento incident ju doviedol k tomu, aby pomáhala ľudom s psychickými problémami.

Patrick Wilson

Zdroj: screenrant.com

Patrick Wilson, ktorý vo filme Aquaman (2018) hrá záporáka Ocean Mastera alias Orma, vraj pred podpísaním zmluvy nečítal scenár. Keď sa ho agenti spýtali, či ide o veľkú úlohu, tak proste odvetil: „Chlapi, viem, že (James Wan) nebude plytvať mojim časom.“

Dylan O’Brien

Zdroj: wallpapersden.com

Keď bol mladší, chcel sa stať športovým hlásateľom. Než získal rolu Stilesa v seriáli Teen Wolf (od r. 2011), plánoval študovať kinematografiu.

Margot Robbie

Zdroj: imdb.com

Margot Robbie priznala, že v jednej scéne filmu Vlk z Wall Street (2013) dala omylom ďaleko väčšiu facku Leonardovi DiCapriovi, než by naozaj chcela. Herečka následne priznala, že sa po dotočení tejto scény bála, aby ju kolega dokonca nezažaloval.

Aaron Taylor-Johnson

Aaron-Taylor-Johnson-Quicksilver-poster-for-Avengers-Age-of-Ultron
Zdroj: screenrant.com

Joss Whedon v rozhovore pre Empire povedal, že k filmu Avengers: Age of Ultron (2015) mal natočený alternatívny koniec, v ktorom sa Quicksilver (Aaron Taylor-Johnson) vyliečil zo zranení, prebral sa a dokonca sa objavil v novom obleku ako člen New Avengers.

Zdroj: csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -