TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #44

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #44

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Jason Momoa

Päťminútový Aquaman trailer
Zdroj: hdqwalls.com

Jason Momoa chcel, aby jeho vlasy vo filme Aquaman (2018) boli aspoň čiastočne ofarbené na blond, aby sa čo najviac blížil komiksovej predlohe, v ktorej má postava blonďavé vlasy.

Hailee Steinfeld

Hailee Steinfeld
Zdroj: wallpapermaiden.com

Hlavná hviezda filmu Bumblebee (2018), Hailee Steinfeld, sa okrem herectva venuje aj spevu. Práve preto pre tento film naspievala titulnú pieseň „Back to Life“.

Liam Neeson

Liam Neeson Fakty
Zdroj: thehollywoodnews.com

Ako tínedžer v Severnom írsku boxoval, čo v jeho 15 rokoch viedlo k zlomenine nosu. Napriek tomu vyhral Irish Youth Championship.

Milla Jovovich

Resident Evil
Zdroj: wallpapersite.com

Dôvodom, prečo sa herečka Milla Jovovich podieľala na sérii Resident Evil, bolo to, že jej brat bol veľkým fanúšikom rovnakomennej videohry.

Mel Gibson

Mel Gibson
Zdroj: nine9.com

Mel Gibson, ktorý režíroval film Hacksaw Ridge (2016), mal v tomto filme aj kratučkú hereckú rolu – inak povedané v hereckom žargóne tzv. Štek. Objavuje sa vo veľmi kratučkom okamihu ako jeden z vojakov. Konkrétnejšie je to v scéne, v ktorej skupinka vojakov spúšťa Desmonda Dossa (Andrew Garfield) na nosidlách z hrany vyvýšeniny Hacksaw.

Christina Applegate

Christina Applegate
Zdroj: heightline.com

Christine museli lekári odstrániť kvôli nádoru obe prsia. Pred operáciou si ich však nechala nafotiť zo všetkých uhlov, aby na ne mala, ako sama povedala, pamiatku.

Charlie Cox

daredevil charlie cox
Zdroj: wallpapersdsc.en

Charlie Cox stvárňuje v seriáli Daredevil hlavnú postavu, teda slepca Matta Murdocka. Herec sám prezradil, že sa jeho „pozerania do blba“ dá zbaviť len veľmi ťažko a je to na ňom vidieť aj v iných filmoch.

Emilia Clarke

Zdroj: hdwallpapers.com

Konské srdce, ktoré Daenerys (Emilia Clarke) konzumuje behom obradu v seriáli Game of Thrones, bolo vyrobené z hmoty na gumových medvedíkov.

Donald Glover

Donald Glover
Zdroj: stmed.net

Ako viete, Donald Glover aka Childish Gambino si zahral postavu menom Lando Calrissian v prequeli Solo: A Star Wars Story. Veľkou náhodou pritom je fakt, že figúrka tejto postavy bola vôbec prvou hračkou, ktorú kedy mal.

Emma Watson

Zdroj: thedevochki.com

Po ukončení štúdia na Brown University v roku 2014 uviedla, že ak odpovedala na univerzite na nejakú otázku správne, jej spolužiaci vždy skríkli: 3 body pre Chrabromil!.

Zdroj: csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -