TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #5

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #5

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Chris Hemsworth

Zdroj: hdwallpapers.in

Hercovi Chrisovi Hemsworthovi vyprší zmluva v Marvel Cinematic Universe po filme Avengers 4 (2019). Už na premiére filmu 12 Strong (2018) sa však vyjadril, že by chcel v roli Thora pokračovať.

Sophie Turner

X-Men Supernova
Zdroj: wallpapersite.com

Sophie Turner, ktorá stvárňuje postavu Sansy Stark v seriáli Game of Thrones si adoptovala fenku menom Zunni, ktorá v seriáli stvárnila jej zlovlka Lady.

Matthew McConaughey

matthew mcconaughey white boy rick
Zdroj: justjared.com

Matthew McConaughey uviedol, že mu trvalo 6 mesiacov, kým pribral 23 kilogramov, aby dosiahol opulentnejšiu postavu pre film Zlato (2016). Avšak nejedná sa výsledok kontrolovaného priberania. „Nebol to žiadny plán….ja som iba žil tak, ako Kenny Wells“. Ako ďalej uviedol, ďalších 6 mesiacov mu trvalo sa vrátiť na jeho pôvodnú hmotnosť. Matthew je známy tým, ako sa vie oddať svojej postave, dokázal to aj vo filme Klub poslednej nádeje (2013), kde zas rapídne schudol.

Jessica Chastain

TOP 10 faktov o Jessice Chastain
Zdroj: wallpapersite.com

Herečka Jessica Chastain je jednou z piatich detí. Jej mladšia sestra Juliet však v roku 2003 spáchala samovraždu. Práve tento incident ju doviedol k tomu, aby pomáhala ľudom s psychickými problémami.

Jason Momoa

Jason Momoa
Zdroj: esquire.com

Jason Momoa (Khal Drogo) počas príprav na svoju rolu v seriáli Game of Thrones študoval príhovory veľkých rečníkov z histórie, ako boli Geronimo, Džingis Kan, či dokonca Adolf, a použil ich rétoriku pri povolávaní svojho khalasaru do vojny na vytvorenie dojmu sily a vodcovských schopností.

Alicia Vikander

Zdroj: wallpapersdsc.net

Alicia Vikander podstúpila pre svoju rolu vo filme Tomb Raider (2018), pred samotnou produkciou, štvormesačný tréning pod dohľadom Magnusa Lygdbacka. Bývalý švédsky hokejista už pripravoval napríklad Bena Afflecka ako Batmana v Justice League (2017), či Alexandra Skarsgårda pre rolu v Legende o Tarzanovi (2017). Tréning bojových umení, horolezectva a lukostrelby tiež zahŕňal drinu v posilňovni, pre budovanie svalov a následné sformovanie, kedy Vikander pribrala 5 kilogramov svalovej hmoty.

George Clooney

George Clooney
Zdroj: bankrate.com

Herec George Clooney je najlepšie zarábajúcim hercom za rok 2018. Predal totižto svoju firmu, ktorá vyrába tequilu Casamigos, za ktorú výrobca nápojom Diageo zaplatil jednu miliardu amerických dolárov. Vďaka tomuto bol herec časopisom Forbes vyhlásený za najlepšie plateného herca súčastnosti so sumou 239 miliónov dolárov.

Emily Blunt

Zdroj: aktuality.sk

Emily ako dieťa trpela koktaním a po krátky čas nerozprávala vôbec. Tento hendikep prekonala v začiatkoch puberty vďaka rečovej terapii v rámci osvojovania rôznych hlasov a akcentov, ktorých využíva dodnes pri prechodoch medzi britskou a americkou výslovnosťou.

Jason Statham

Zdroj: screenrant.com

Herec Jason Statham je od roku 2005 je majiteľom domu v Hollywood Hills s rozlohou 212 m², ktorý kúpil za 2,4 milióna amerických dolárov. Vlastní tiež plážový dom v Malibu s rozlohou 312 m², za ktorý zaplatil 10,6 milióna.

Marion Cotillard

Marion Cotillard
Zdroj: digitaltrends.com

Herečka Marion Cotillard nadabovala do francúzštiny všetky svoje anglicky hovoriace role.

Zdroj: csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -