TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #51

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #51

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Ben Affleck

Zdroj: youtube.com

Pokiaľ si Ben Affleck zahrá Batmana aj v pripravovanom filme Batman (2020), tak ho stvárni už po štvrtýkrát. Stal by sa tak hercom, ktorý si túto komiksovú postavu zahral vo filme najčastejšie. Po prvýkrát vo filme Batman vs Superman (2016), potom Suicide Squad (2016) a nakoniec Justice League (2017).

Samuel L. Jackson

Nick Fury
Zdroj: geektyrant.com

Herec Samuel L. Jackson prehlásil, že by chcel postavu Nicka Furyho v Marvel filmoch hrať (minimálne) ešte ďalších 10 rokov. Chcel by to potiahnuť aspoň dokým nebude mať 80 rokov.

Nicol Kidman

Nicole Kidman
Zdroj: ign.com

Nicol Kidman sa narodila na Havaji, detstvo strávila v Sydney, odkiaľ pochádzajú jej rodičia.

Brad Pitt

sedem brad pitt
Zdroj: addictedtohorrormovies.com

Kedysi býval zaraďovaný medzi najviac sexy hviezdy sveta, neskôr sa ocitol na opačnom konci rebríčka, údajne kvôli jeho zlým hygienickým návykom.

Jordan Peele

Jordan Peele
Zdroj: fandango.com

Režisér Jordan Peele pracoval na projekte Uteč (2017) osem rokov. Ešte pred natáčaním si nechal radiť hororovými tvorcami Leighom Whannellom, Edgarom Wrightom a Luckym McKeem.

Timothée Chalamet

Timothée Chalamet
Zdroj: ew.com

Timothée Chalamet (Elio) sa kvôli svojej postave vo filme Daj mi tvoje meno (2017) naučil hovoriť po taliansky a hrať na klavíri.

Jóhann Jóhannsson

Jóhann Jóhannsson
Zdroj: supercinemaup.com

Hudbu k filmu Blade Runner 2049 (2017) skladal na začiatku dnes už zosnulý Islanďan Jóhann Jóhannsson. Ten bol však z projektu prepustený a na jeho miesto nastúpili Hans Zimmer a Benjamin Wallfisch. Za dôvod sa považuje Villeneuveova požiadavka, ktorý trval na tom, že hudba musí byť viac podobná tej od Vangelisa, ktorý komponoval pre prvý diel.

Tom Hardy

Venom RECENZIA
Zdroj: hdqwalls.com

Tom Hardy vo filme Venom (2018) taktiež stvárnil hovorené repliky a niektoré fyzické pohyby Venoma.

Christopher Nolan

Zdroj: screenrant.com

Pri natáčaní filmov režiséra Christophera Nolana sa stihli rozbiť už 2 IMAX kamery. Prvá bola zničená pri natáčaní filmu Temný rytier (2008), pri podzemnej naháňačke s Jokerom na nákladiaku. Druhú rozbila dablérka Anne Hathaway pri natáčaní filmu Návrat Temného rytiera (2012). Podarilo sa jej Batpod nabúrať rovno do kamery.

Joaquin Phoenix

Joaquin Phoenix
Zdroj: polygon.com

Nikdy nečíta recenzie na filmy, v ktorých hraje a ani články o sebe.

Zdroj: csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -