TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #52

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #52

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Sophie Turner

ôsma séria game of thrones
Zdroj: variety.com

Herečka Sophie Turner (Sansa Stark) si adoptovala fenu menom Zunni, ktorá v seriáli stvárnila jej zlovlka zvaného Lady.

Iwan Rheon

Zdroj: pixel.nymag.com

Iwan Rheon (Ramsay Bolton) v rozhovore z roku 2016 prehlásil, že bolo na ňom a Kitovi Haringtonovi, aby hrali postavu Jona Snowa. „Myslím si, že učinili správne rozhodnutie; išlo by o naozaj odlišného Jona Snowa, pokiaľ by som ho hral ja“.

Peter Dinklage

Peter Dinklage
Zdroj: nerdist.com

Peter Dinklage (Tyrion Lannister) sa zo všetkých hercov a postáv v seriáli ukázal v najviac epizódach. Zo všetkých 73 častí sa Tyrion objavil na obrazovkách v 61 epizódach. Hneď za ním je Lena Headey (Cersei Lannister), ktorú sme videli v 58 epizódach. O tretie miesto sa bijú Emilia Clarke (Daenerys Targaryen) a Kit Harington (Jon Snow), ktorí boli v 56 epizódach.

Maisie Williams

game of thrones neuvidíme v apríli 2019
Zdroj: bgr.com

Herečky Maisie Williams (Arya Stark) a Sophie Turner (Sansa Stark) sú mimo obrazoviek veľmi dobré kamarátky. Dokonca si spolu nechali vytetovať dátum 7. 8. 2009 – deň, kedy sa dozvedeli, že budú súčasťou seriálu Game of Thrones.

Ben Hawkey

Ben Hawkey
Zdroj: screenrant.com

Ben Hawkey (Hot Pie) si otvoril v Londýne vlastnú pekáreň s názvom You Know Nothing Jon DoughDajú sa v nej zakúpiť výrobky zo seriálovej pekárničky ako vytvarované pečivo do vlčích tvarov z celozrnného kukuričného chleba s pomarančovou kôrou, ktorá je na dôvažok potretá roztopeným maslom. Tieto gastronomické diela stoja len za 1£. Presná adresa pre gurmánov, fanúšikov a zvedavcov: Lombard Rd, London SW11 3SS, Spojené kráľovstvo.

Kit Harington

Jon Snow Game of Thrones spinoffy
Zdroj: time.com

Predstaviteľ Jona Snowa, Kit Harington prezradil, že sa dvakrát rozplakal. Prvýkrát to bolo vo chvíli, keď dočítal scenár. „Zakaždým, keď som dočítal scenár, tak tam stálo, koniec 1. série ‚,, koniec 2. série‘. Ale tu stálo, Koniec Game of Thrones ‚. “ Na konci nakrúcania 8. série sa Kit Harington rozplakal druhýkrát.

Rose Leslie

Rose Leslie
Zdroj: bustle.com

V seriáli Game of Thrones tvorili postavy Rose Leslie (Ygritte) a Kita Haringtona (Jon Snow) pár. Už od roku 2012 pár tvoria aj v reálnom živote. 23. 6. 2018 mali dokonca nádhernú svadbu.

Emilia Clarke

Zdroj: hdwallpapers.com

Herečka Emilia Clarke (Daenerys Targaryen) si nechala vytetovať na zápästie tri malé draky ako symbol a spomienku na seriál. Svojim fanúšikom na Instagram potom napísala: „Táto matka nikdy nezabúda na svoje deti!“

Jason Momoa

Jason Momoa
Zdroj: bullshit.ist

Jason Momoa získal rolu Khal Droga, keď na konkurze predviedol bojový maorský tanec haka.

Vladimír Furdík

vladimír furdík
Zdroj: indianexpress.com

Postavy Nočného kráľa sa chopili hneď dvaja herci. V 4. a 5. sérii to bol Richard Brake, neskôr ho z neznámych dôvodov nahradil Vladimír Furdík. Furdo je rodákom z Bratislavy a všetko podstatné o jeho hollywoodskej kariére nájdeš v tomto článku.

Zdroj: csfd.czcosmopolitan.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -