TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #53

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #53

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

James McAvoy

Zdroj: image.tmdb.org

James McAvoy (Kevin) si počas nakrúcania filmu Rozpoltený (2016) zlomil ruku, štábu to však zatajil a pokračoval v nakrúcaní ďalšie dva dni, než sa rozhodol ísť do nemocnice.

M. Night Shyamalan

Zdroj: variety.com

Vzhľadom k tomu, že filmy Rozpoltený (2016) a Vyvolený (2000) boli vyrobené v rôznych štúdiách, musel režisér M. Night Shyamalan získať povolenie od Disneyho, aby si mohol strihnúť cameo v záverečnej scéne. Zahral si domovníka, ktorý spolu s doktorkou Karen Fletcher (Betty Buckley) pozoroval cez kamerový systém Kevin Wendella (James McAvoy).

Bruce Willis

Zdroj: theverge.com

Zbiera staré autá z päťdesiatych rokov.

Samuel L. Jackson

Zdroj: csfd.cz

Film Luke Cage chcel natočiť ešte v 90. rokoch Quentin Tarantino. Rolu Lukea mal hrať Samuel L. Jackson. Projekt nikdy nebol zrealizovaný.

Daisy Ridley

star wars: the last jedi druhá verzia
Zdroj: hdwallpapers.in

Mark Hamill sa o osude svojej postavy dozvedel až na premiére filmu Star Wars: Poslední Jediovia (2017), z čoho bol značne v šoku. Jediný z hercov, kto vedel dopredu o osude Luka Skywalkera, bola Daisy Ridley, ktorá mala prísny zákaz od Disney sa o tom kdekoľvek zmieňovať pod vyhrážkou súdneho stíhania.

Keanu Reeves

Zdroj: screenrant.com

V novembri 1999 sa Reevesovi a jeho vtedajšej priateľke Jennifer Syme, v ôsmom mesiaci tehotenstva, narodilo mŕtve dievčatko, ktoré plánovali pomenovať Ava Archer Syme-Reeves. O 18 mesiacov neskôr zahynula Jennifer pri autonehode.

Tilda Swinton

Tilda Swinton
Zdroj: geektyrant.com

Herečka Tilda Swinton stvárnila vo filme Suspiria (2018) hneď tri úlohy: Madame Blanc, Dr. Josefa Klemperera a Helenu Markos.

Harrison Ford

Zdroj: brightcove.com

Od čínskych úradov má zákaz vstupu na územie Tibetu, pretože protestoval proti jeho pokračujúcej okupácii.

Sandra Bullock

bird box sandra bullock
Zdroj: chicagotribune.com

Sandra Bullock uviedla, že mala pri natáčaní filmu Bird Box (2018) zakrytý výhľad páskou cez oči okolo 50% natáčacích dní.

Jake Gyllenhaal

spider-man: far from home
Zdroj: ign.com

Jake Gyllenhaal má od detstva strach z pštrosov. Niekto mu totiž povedal, že mu môžu vydlabať oči.

Zdroj: csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -