TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #55

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #55

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Rami Malek

Rami Malek ako Freddie Mercury
Zdroj: ew.com

Herec Rami Malek dostal za úlohu Freddieho Mercuryho vo filme Bohemian Rhapsody (2018) nomináciu na Oscara v kategórii najlepší herec.

Benedict Cumberbatch

Oznámil nám práve režisér Scott Derickson kedy sa ohlási film Doctor Strange 2
Zdroj: collider.com

Benedict Cumberbatch bol počas natáčania filmu Avengers: Infinity War (2018) vyťažený a veľkú časť svojich scén točil sám. Ostatní herci scény zahrali s dublérom, za ktorého bol Cumberbatch vymenený v postprodukcii. Inokedy sa zase kvôli zložitému programu hercov stávalo, že sa točila jedna strana rozhovoru a druhá strana rozhovoru bola natočená aj s niekoľkomesačným odstupom.

Liv Tyler

Liv Tyler
Zdroj: stmed.net

Liv Tyler (Arwen) získala na konci nakrúcania filmu Pán prsteňov: Návrat kráľa (2003) ako darček svoje „smrteľné šaty„, teda šaty, v ktorých jej kniha vypadne z ruky, pretože stráca silu.

Jim Carrey

Zdroj: nydailynews.com

Organizátori sľubovali, že na ceremónii Český lev 2014 vystúpi Jim Carrey, lenže na pódiu sa objavil nejaký jeho dvojník. A hoci to bolo publiku podozrivé, deň po kolosálnom zlyhaní ešte zúfalo presviedčali médiá a verejnosť, že ich Jim Carrey bol pravý. Ako zaujímavosť si to všimli v britskom Guardiane, Daily Mail aj vo francúzskom Figare. „Stali sme sa obeťou žartu,“ priznali neskôr Česi v stanovisku. Oklamala ich falošná agentúra, ktorá sa celý čas správala profesionálne.

M. Night Shyamalan

Zdroj: variety.com

M. Night Shyamalan, režisér filmu Glass (2019), si strihol malú rolu v úvode filmu, kde sa v obchodíku u Davida Dunna (Bruce Willis) snaží nakúpiť bezpečnostné zariadenie.

Brie Larson

TV spoty k filmu Captain Marvel
Zdroj: badtaste.it

Pred uvedením filmu Captain Marvel (2019) v kinách sa internetom šírila informácia, že sa Brie Larson upísala Marvelu na sedem filmov. Tá to následne verejne poprela.

Asa Butterfield

Asa Butterfield
Zdroj: teenidols4you.com

Otis (Asa Butterfield) má v seriáli Sex Education (2019) na skrini vedľa postele zavesenú kresbu Spider-Mana so znakom X. Je to odkaz na hercovo (Asa Butterfield) uchádzanie sa o úlohu Spider-Mana. Úlohu však nedostal a tá pripadla hercovi Tomu Hollandovi.

James McAvoy

Zdroj: image.tmdb.org

James McAvoy (David Percival) si tesne pred štartom produkcie filmu Atomic Blonde (2017) zlomil ruku ešte pri nakrúcaní snímku Split (2016). Všetky svoje  bojové scény teda pretrpel v bolestiach.

Liam Neeson

Liam Neeson Fakty
Zdroj: thehollywoodnews.com

Liam Neeson (Bryan Mills) súhlasil s účinkovaním vo filme Taken 3 (2014) iba pod podmienkou, ak podľa scenára už nikto nikoho neunesie.

Mads Mikkelsen

Hannibal Lecter
Zdroj: Telegraph.co.uk

Kvôli úlohe Hannibala Lectera odmietol Mads Mikkelsen rolu Malekitha vo filme Thor: Temný svet (2013).

Zdroj: csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -