TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #57

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #57

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Milla Jovovich

Resident Evil
Zdroj: wallpapersite.com

Milla je ľavačka, ale hrá na gitaru pre pravákov a pravou rukou tiež strieľa.

Jozef Karika

Jozef Karika
Zdroj: 9em.sk

Autor knihy TrhlinaJozef Karika, tvrdí, že tá je napísaná podľa skutočnej udalosti. Istý človek za ním prišiel a celé mu to vyrozprával. Tvrdí ale, že sám nevie, čo si má o tom všetkom myslieť a tak úsudok necháva na čitateľovi.

Charlize Theron

pokračovanie filmu atomic blonde
Zdroj: anoncraft.com

Charlize Theron (Lorraine Broughton) sa pripravovala na svoje akčné scény pre film Atomic Blonde (2017) až s ôsmimi osobnými trénermi. Počas prípravy si dokonca zlomila dva zuby. Cvičila aj spoločne s hercom Keanu Reevesom, ktorý sa vtedy pripravoval na akčný film John Wick 2 (2017).

Bradley Cooper

Bradley Cooper
Zdroj: geektyrant.com

Rovnako ako Cooperova postava vo filme Zrodila sa hviezda (2018), aj Cooper samotný mal problémy s drogami a alkoholom. Okolo veku dvadsiatich rokov bol závislý na práškoch a alkohole.

Mahershala Ali

Mahersala Ali za Moonlight; Zdroj: indiewire.com
Zdroj: indiewire.com

Mahershala Ali je prvým moslimom, ktorý vyhral Oscara.

Lucas Black

Lucas Black
Zdroj: ign.com

Lucas Black počas produkcie filmu Rýchlo a zbesilo 7 (2015) podpísal zmluvu taktiež aj na 8. a 9. diel série.

Michael Cera

Michael Cera
Zdroj: wallpaperweb.org

Michael Cera vo filme To je koniec! (2013) pôvodne nemal Rihannu udrieť po zadku, ale len naznačiť pohyb a zastaviť tesne pred dotykom. Na kamere to však nevyzeralo vierohodne, a tak sa jej Cera spýtal, či ju môže naozaj udrieť. Rihanna súhlasila, ale len pod podmienkou, že ona dá jemu tiež ozajstnú facku.

Hans Zimmer

Zdroj: comicbook.com

Po snímke Batman vs Superman: Úsvit spravodlivosti (2016) skladateľ Hans Zimmer oznámil, že sa jedná o jeho posledný soundtrack ku komiksovému filmu. Svoj názor však zmenil a ponuku na X-Men: Dark Phoenix (2019) prijal.

Jackie Chan

Jackie Chan Fakty
Zdroj: entertainmentfashionandstyle.wordpress.com

Má často problémy s hľadaním poisťovne. Žiadna ho totiž nechce poistiť, pretože v jeho tele nie je kosť, ktorú by ešte nemal zlomenú.

Bruce Willis

Zdroj: theverge.com

Bruce Willis a režisér M. Night Shyamalan sú jedinými hercami, ktorí sa objavili vo všetkých troch dieloch trilógie Eastrail 177 (Vyvolený, Rozpoltený, Glass).

 

Zdroj: csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -