TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #58

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #58

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Christopher Nolan

Zdroj: screenrant.com

Tikajúce hodinky v soundtracku filmu Dunkirk (2017) patria priamo Christopherovi Nolanovi, ktorý ich sám nahral a poslal ešte pred natáčaním do štúdia Hansa Zimmera.

Mila Kunis

Zdroj: buhomag.elmundo.es

Je heterochromatik – má dve farby očí – jedno hnedé, druhé modré. Je to výsledok injekcií, ktoré jej boli aplikované, keď u nej bol zistený zelený zákal.

Patrick Stewart

Zdroj: denofgeek.com

Patrick Stewart (Charles Xavier) potvrdil, že rovnako ako pre jeho kolegu Hugha Jackmana (Wolverine), bol pre neho film Logan (2017) rozlúčkou s celou sériou.

Cate Blanchett

Cate Blanchett ako Hela, hlavná záporáčka filmu!
Zdroj: pinterest.com

Ak sa na natáčaní filmu Thor: Ragnarok (2017) zrovna podieľala Cate Blanchett (Hela), mala vo zvyku skôr, než sa kamery prvýkrát rozbehli, previesť prítomných členov štábu niekoľkými minútami kalistenických cvičení, aby celý natáčací deň začal čo najlepšie.

James Cameron

James Cameron
Zdroj: amc.com

Pri dopisovaní scenára filmu Avatar: The Way of Water (2020) povedal James Cameron: „Závidím Peterovi Jacksonovi, on si vezme knihu a napíše podľa nej scenár.“

Léa Seydoux

Léa Seydoux 
Zdroj: geektyrant.com

Léa Seydoux bude len druhou herečkou, ktorá si zopakuje rolu Bondgirl. Stane sa tak vo filme Bond 25 (2020). Jej prvým filmom bolo Spectre (2015).

Ryan Gosling

Ryan Gosling vzlieta na Mesiac v prvom traileri na First Man od oscarového režiséra La La Landu!
Zdroj: people.com

Keď bol malý, šesť mesiacov sa o neho starala matka Justina Timberlakea.

Vera Farmiga

Zdroj: imdb.com

Taissa Farmiga (sestra Irene z Mníška – 2018) a Vera Farmiga (Lorraine Warren z V zajatí démonov – 2013) sú v skutočnosti sestry. Ich postavy vo filme nie sú nijako spojené, avšak dôležitou podobnosťou medzi oboma postavami je, že sú obe pevne veriace katolíčky obdarené videniami. Obe postavy tiež prežili konfrontáciu s démonom Valak.

Michael Fassbender

Ako je to s koncom filmu podľa vás?
Zdroj: pop.inquirer.net

Michael Fassbender (Magneto) je v skutočnosti iba o 10 rokov starší ako jeho filmový (X-Men: Budúca minulosť) syn Evan Peters (Quicksilver).

Carrie Fisher

Zdroj: Schmoe Knows

Lucasfilm (teda vlastne Disney) za smrť Carrie Fisher (Leia) môže inkasovať až okolo 50 miliónov dolárov z poistného.

Zdroj: csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -