Zaži s nami atmosféru Halloweenu!

Osobnosti

TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #59

Zaujímavé fakty o osobnostiach #59

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Rosa Salazar

trailer na alita

Zdroj: comingsoon.net

Vlasy herečky Rosy Salazar vo filme Labyrint: Smrteľný Liečba (2018), ktorá hrá postavu Brandy, sú v tomto diele dlhšie a vernejšie predlohe, než jej krátke vlasy v Labyrint: Zhorenisko (2015). Dôvodom bolo, že herečka v rovnakej dobe točila tiež film Alita: Bojový anjel (2019).

Jiří Mádl

Jiří Mádl

Zdroj: eurozpravy.cz

Jiří Mádl dopísal scenár ku filmu Na streche (2019) už v roku 2011. Našu recenziu na tento film nájdete na tomto odkaze.

Saoirse Ronan

lady bird recenzia

Zdroj: wallpapershome.com

Saoirse Ronan, ktorá vyrastala v Írsku, vyhlásila, že najťažšie slovo, ktoré mala vysloviť vo filme Lady Bird (2017) s americkým prízvukom bolo “perfect“.

Oscar Isaac

oscar isaac poe dameron star wars

Zdroj: thathashtagshow.com

Oscar Isaac, ktorý hrá vo filme Star Wars: Sila sa prebúdza (2015) pilota Poa Damerona, sa pri nakrúcaní spýtal Harrisona Forda (Han Solo), ako skúseného pilota, na radu ohľadom lietania, teda čo človek bežne robí, keď lieta. Harrison Ford mu odpovedal: “Toto je nahraté ….. vo vesmíre”.

Margot Robbie

MargotRobbie

Zdroj: alagoas24horas.com.br

O úlohu Sharon Tate vo filme Once Upon a Time in Hollywood (2019) sa uchádzala aj Jennifer Lawrence. Sestra Sharon Debra, ale uprednostnila Margot Robbie, ktorá je podľa nej bližšie fyzickej kráse jej sestry: “Ja neviem, možno by Jennifer bola dobrá voľba, keby Quentin hral rozhlasovú hru.”

Jon Favreau

Zdroj: comingsoon.net

Jon Favreau sa vo filme Iron Man 3 (2013) znovu objavuje čoby Happy Hogan, Tonyho (Robert Downey Jr.) a Pepper (Gwyneth Paltrow) verný bodyguard, vodič a priateľ. Prvýkrát v priebehu filmovej série Iron Man spoločnosti Marvel si Favreau vyskúšal rolu vedúceho výroby a réžiu prenechal Shaneovi Blackovi. Black bol vďačný za to, že má počas natáčania ako pred kamerou, tak aj za ňou tak ľahko k dispozícii rady a skúsenosti, ktoré Favreau v minulosti získal.

Bryan Cranston

Zdroj: amc.com

Medzi jeho koníčky patrí hranie na bicích a beh. V minulosti dokonca zabehol štyri maratóny a zvažoval profesiu policajta.

Halle Berry

Halle Berry

Zdroj: geektyrant.com

Je dodnes jedinou herečkou čiernej pleti, ktorá získala Oscara za najlepší ženský výkon. V roku 2016 vyjadrila svoje sklamanie, že od tej doby iná žena čiernej pleti Oscara nevyhrala.

Kevin Hart

jumanji: vitajte v džungli recenzia

Zdroj: inhdw.com

Jeho dobrý kamarát a herec Dwayne Johnson je presne o jednu stopu (30,48 cm) vyšší ako Kevin Hart a váži asi o 100 libier (45 kg) viac.

Henry Cavill

man of steel 2

Zdroj: hdwallpapers.in

Podľa informácií z portálu Variety bolo Henrymu Cavillovi za rolu obľúbeného zaklínača, Geralta z Rivie, vyplatených približne 400 000 amerických dolárov za každú epizódu. Dohromady obdržal 3,2 miliónov dolárov, a to z neho robí 10. najlepšie plateného televízneho herca v roku 2019.

Zdroj: csfd.cz

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Osobnosti

  Herec Robert Downey Jr. si nakoniec ide po Oscara za film Avengers: Endgame

  Osobnosti

  Stane sa z tohto Marvel superhrdinu budúci záporák MCU? Herec hovorí jasne

  Osobnosti

  Robert Downey Jr., Chris Hemsworth a Chris Evans v remakeu klasickej komédie Traja amigos?

  OsobnostiVýber šéfredaktora

  Legendárni herci, ktorí spojili svoj život s postavou Jokera

  Pridaj komentár