TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #60

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #60

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Kevin Spacey

Kevin Spacey bol obvinený
Zdroj: gmovies.ph

Film Všetky prachy sveta (2017) mal mať pôvodne premiéru na AFI Feste, ale spoločnosť Sony ju stiahla po sérii obvinení zo sexuálneho útoku proti Kevinovi Spaceymu. Ten mal v opilosti v roku 1986 obťažovať iba 14-ročného Anthonyho Rappa, ktorý sa s tým rozhodol vyjsť na povrch po škandále a podobných obvineniach producenta Harveyho Weinsteina.

Noomi Rapace

Noomi Rapace
Zdroj: wallpapershome.com

V máji roku 2015 mala herečka Noomi Rapace kvôli filmu 7 sestier (2017) najskôr dvojtýždenné skúšanie pre úlohu siedmych postáv s rôznymi vlastnosťami. Ako sa napokon ukázalo najväčšou výzvou celého filmu nakoniec bolo desať týždňov na pľaci podkrovného bytu, keď vymýšľali, ako Noomi zahrá týchto sedem rôznych postáv naraz.

Jesse Eisenberg

Jesse Eisenberg DCEU
Zdroj: comicbook.com

Jesse Eisenberg sa kvôli postave Daniela vo filme Podfukári (2013) naozaj naučil čarovať s kartami i mincami. Prezradil, že jednou z najdôležitejších veciach na práci kúzelníka je vyrovnať sa s nepríjemnými pocitmi, že publiku klamete.

Jennifer Lawrence

Zdroj: screenrant.com

Natáčanie filmu Červená volavka (2018) prebiehalo v Budapešti a 25.4.2017 a 26.4.2017 v BratislaveJennifer Lawrence (Dominika Egorova) točila svoje scény v Petržalke, Istropolise a okolí Slovenského Rozhlasu.

Ansel Elgort

baby driver trailer
Zdroj: thehollywoodreporter.com

Ansel Elgort (Baby) si odniesol z natáčania filmu Baby Driver (2017) narodeninový darček Subaru WRX, na ktorej jazdil vo filme.

Emília Vášáryová

Emília Vášáryová
Zdroj: filmovebabileto.cz

Tri mesiace pred natáčaním filmu Čiara (2017) spadla Emília Vášáryová na javisku a s komplikovanou zlomeninou stehennej kosti skončila na operačnom sále. Nikto neveril, že bude natáčať.

Bradley Cooper

Bradley Cooper
Zdroj: geektyrant.com

Pes Charlie, ktorý sa objaví v pár scénach filmu Zrodila sa hviezda (2018) a je psom Jacksona (Bradley Cooper) a Ally (Lady Gaga), je v skutočnosti pes Bradleyho Coopera. Pes je taktiež pomenovaný po zosnulom otcovi Coopera.

Keira Knightley

Zdroj: denofgeek.com

Ponuku na pokračovanie v piatom diele série Piráti z Karibiku dostali Orlando Bloom (Will Tuner) aj Keira Knightley (Elizabeth Swann), ktorí hrali v pôvodnej trilógii, ale vo štvrtom diele sa neobjavili. Orlando Bloom ponuku prijal, ale Keira Knightley ponuku odmietla z dôvodu, že táto filmová séria je už za ňou a je čas posunúť sa vo svojej kariére, ale nakoniec sa aj ona vo filme objavila.

Woody Harrelson

woody harrelson
Zdroj: digitalspy.com

Bozk medzi Woodym Harrelsonom a Elizabeth Banks v scenári filmu Hry o život: Drozdajka 2 (2015) nebol. Herec uviedol, že jeho kolegyňa ani nemala tušenie, že sa niečo také chystá urobiť. Sám priznal, že sa mu Elizabeth páči: „Myslím si, že je to krásna žena a úžasná herečka, milujem ju ako osobu. Vždy som ju chcel pobozkať, aj keď neviem, či to bolo správne. Na druhú stranu sme urobili niečo, čo nikto nečakal, ani sám autor. “

Dakota Johnson

Dakota Johnson
Zdroj: wallpapersite.com

Dakota Johnson (Ana) natáčanie šteklivých scén vo filme Päťdesiat odtieňov sivej (2015) neznášala: „Je stresujúce byť nahá a pripútaná k posteli pred celým štábom.“ Po natočení každej posteľovej scény Jamie Dornan (Grey) vždy ohľaduplne partnerku prikryl dekou.

Zdroj: csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -