TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #61

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #61

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Heath Ledger

Zdroj: wallpapers-web-blog.com

Počas dlhých príprav filmu Mad Max: Zbesilá cesta (2015) sa pre rolu Maxa Rockatanskeho (Tom Hardy) zvažoval aj Heath Ledger, až do jeho predčasnej smrti v roku 2008.

Martin Scorsese

Zdroj: smokescreenlondon.com

Režisér Martin Scorsese bol v mladosti dobrým katolíkom a chcel sa stať kňazom, alebo nebol prijatý do semináru.

Audrey Hepburn

Audrey Hepburn
Zdroj: Paramount Pictures/Sunset Boulevard/Corbis via Getty Images)

Smrť Audrey Hepburn bola oznámená v deň, kedy bol inaugurovaný prezident Bill Clinton, a prerušila všetky priame prenosy tejto udalosti.

Aaron Sorkin

Aaron Sorkin
Zdroj: variety.com

Scenárista filmu Steve Jobs (2015), Aaron Sorkin, sa vraj nikdy nestretol so Steveom Jobsom, ale vraj s ním hovoril trikrát po telefóne.

Bruce Lee

Bruce Lee
Zdroj: geektyrant.com

Bruce Lee bol tak rýchly, že jeho filmy museli byť spomaľované, aby diváci zachytili jeho chvaty.

Bradley Cooper

Bradley Cooper
Zdroj: kdlg.org

Bradley Cooper sa vraj cítil ponížene po tom, čo nedostal nomináciu na Oscara za najlepšiu réžiu filmu Zrodila sa hviezda (2018). “Cítil som sa ponížene, prišlo mi to, že som nezvládol urobiť svoju robotu. Avšak pravda je, že aj keby som nomináciu dostal, nemalo by mi to naznačovať, či som svoju prácu urobil dobre alebo nie. Hlavné je to, že som pracoval na niečom, čomu som veril a pracoval som na tom tvrdo.” – povedal Bradley v rozhovore.

Marilyn Monroe

Marilyn Monroe
Zdroj: medium.com

Mala dve plastiky. Svoju krásku trošku upravila operáciou brady a nosu.

Clint Eastwood

dobry zly a skaredy clint eastwood
Zdroj: mentalfloss.com

V 80. rokoch vstúpil do komunálnej politiky, kedy vyhral súboj o post starostu Carmelu. Mestu v ktorom žil a prevádzkoval reštauráciu. Udalosť vyvolala značný poprask aj vďaka tomu, že v tom čase bol americkým prezidentom bývalý herec Ronald Reagan. Clintove dôvody boli zrejmé, lebo mu úrady bránili v rozširovaní jeho reštaurácie. Štvala ho tiež vyhláška zakazujúca konzumáciu zmrzliny na verejnosti, čo bolo jediné víťazstvo, ktorého za svoje jedno volebné obdobie dosiahol. Sklamaný politikou už ďalej nekandidoval.

Paul Walker

dokument o paulovi walkerovi
Zdroj: youtube.com

Herec zomrel v červenom Porsche až potom, čo auto začalo horieť, zatiaľ čo jeho dvaja kamaráti (jeden bol profesionálny pretekár) zomreli ihneď, po náraze vozidla do stromu a následne do lampy.

Jennifer Aniston

Zdroj: themainline.bg

Herečka Jennifer Aniston mala vzťah s tromi hercami, ktorí hrali v seriáli Priatelia. Sú nimi Paul Rudd, ktorý sa v seriáli objavil ako priateľ a neskôr i manžel Phoebe (Lisa Kudrow), Tate Donovan, ktorý stvárnil Rachelinho priateľa Joshuu a Brad Pitt, ktorý sa v jednej z epizód objavil ako Will Colbert. Toho si nakoniec Jennifer vzala.

Zdroj: csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -