TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #63

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #63

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Steven Spielberg

Steven Spielberg
Zdroj: geektyrant.com

Steven Spielberg mal možnosť si prečítať scenár animáku Ako si vycvičiť draka 3 (2019) v predstihu. To neskôr komentoval s tým, že sa u scenára rozplakal, a že je to jeden z najlepších príbehov, ktoré kedy videl. Rovnako oslavovala scenár aj autorka predlohy, animačný tím, scenár pochválil aj hlavný predstaviteľ Štikúta Jay Baruchel, aj keď mal možnosť prečítať len malú časť.

Gwendoline Christie

Brienne
Zdroj: alllifeinfate.blogspot.com

Herečka Gwendoline Christie, známa napríklad zo seriálu Game of Thrones alebo z filmovej série Star Wars, nepozná svoj dátum narodenia.

Jason Momoa

Aquaman RECENZIA
Zdroj: hdqwalls.com

Pôvodne si mal vo filme Hobbs a Shaw (2019) Jason Momoa zahrať jedného z bratov Lukea Hobbsa (Dwayne Johnson), ale kvôli nabitému programu Momou k tomu nedošlo.

Daniel Portman

Podrick Payne
Zdroj: za.ign.com

Pôvodne sa mala na akcii Anime SHOW 2019 (29. -31. marec) objaviť herečka Gemma Whelan, ktorá v seriáli Game of Thrones stvárňuje Ashu Greyjoy. Nakoniec však kvôli natáčaniu filmu nemôže prísť a ako náhrada príde herec Daniel Portman, ktorý v rovnakom seriáli hrá postavu Podricka Paynea.

Thora Birch

thora birch american beauty americka krasa
Zdroj: celebsnudeworld.com

Vzhľadom na to, že herečka Thora Birch mala počas natáčania filmu Americká krása (1999) iba 17 rokov, čím bola v Spojených štátoch klasifikovaná ako neplnoletá, museli jej rodičia povoliť polonahú scénu. Počas natáčania tejto scény tam sedeli oni, rovnako ako aj zástupcovia detskej práce.

Zac Efron

Zac Efron
Zdroj: in.ign.com

Herec Zac Efron sa v apríli 2013 sa liečil zo závislosti od kokaínu.

Brendan Fraser

Brendan Fraser
Zdroj: geektyrant.com

Tom Cruise bol zvažovaný do hlavnej úlohy vo filme Múmia (1999), ktorú však nakoniec získal Brendan Fraser. Koniec koncov si Tom Cruise hlavnú postavu v Múmii aj zahral, no až v reboote z roku 2017.

Emily Blunt

Zdroj: aktuality.sk

Emily Blunt (Rachel) bola pri natáčaní filmu Dievča vo vlaku (2016) v 4. mesiaci tehotenstva, nikomu to nepovedala a jediný, kto to na nej spoznal, bol Justin Theroux (Tom).

Alan Tudyk

Alan Tudyk
Zdroj: syfy.com

Alan Tudyk, ktorý s pomocou technológie motion capture stvárnil droida K-2SO vo filme Rogue One: Star Wars Story (2016), rovnakým spôsobom hral tiež robota Sonnyho v snímke Ja, robot (2004).

David Bowie

david bowie guardians of the galaxy 2
Zdroj: covalentmarketing.com

David Bowie bol od svojich 15 rokov slepý na ľavé oko. Oslepol v dôsledku zranenia, ktoré utrpel počas bitky o dievča.

Zdroj: csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -