TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #67

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #67

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Zac Efron

Zac Efron
Zdroj: in.ign.com

Producent Simon Cowell mu ponúkol nahrávaciu zmluvu, ale on odmietol. Povedal: „Hranie je moja hlavná priorita“.

Rooney Mara

Zdroj: timeout.com

Behom natáčania filmu Mária Madgaléna (2018) sa z hlavných predstaviteľov Joaquina Phoenixa a Rooney Mary, ktorí boli do tej doby iba priatelia, stal oficiálny pár.

Rami Malek

Rami Malek
Zdroj: promiflash.de

Má brata, identické dvojča Samiho, za ktorého v skutočnom živote na univerzite zložil skúšku z gréckej drámy, aby mohol prejsť do ďalšieho ročníka. A vyšlo to.

Seth Rogen

Zdroj: variety.com

Stevea Wozniaka si vo filme Jobs (2015) zahral Seth Rogen, ktorý sa s Wozniakom osobne stretol a pre úlohu ho detailne študoval. Učil sa taktiež  z autentických videí z 80. rokov, ale ako sám priznal, pred získaním úlohy nemal tušenia, kto Steve Wozniak vôbec bol.

Mel Gibson

Mel Gibson
Zdroj: nine9.com

Postava Mela Gibsna bola vykreslená v 8. sérii seriálu South Park (od r. 1997), konkrétne v epizóde s názvom „Umučenie Žida„, ktorá bola celá venovaná jemu a jeho filmu Umučenie Krista (2004).

Matthew McConaughey

Matthew McConaughey
Zdroj: blog.godreports.com

Snoop Dogg pri natáčaní filmu The Beach Bum (2019) tajne vymenil McConaugheymu rekvizitnú marihuanu za svoju odrodu. Podľa McCounagheyho rozprávania potom nasledovalo deväť hodín zábavy, počas ktorých vraj snáď ani raz neprehovorili v angličtine.

Bradley Cooper

Bradley Cooper
Zdroj: kdlg.org

Bradley Cooper sa tak ponoril do svojej hlavnej úlohy vo filme Zrodila sa hviezda (2018), až vytvoril vlastný svet uprostred nakrúcania, ktorý musel byť tak autentický ako samotná Lady Gaga„Svet sa s ňou musel zhodovať. Pretože ak ten svet nie je autentický a vy tu máte autentického človeka, tento nesúlad dokáže zničiť celý film. Vtedy som si uvedomil, že nemôžem len hrať toho chlapíka, ja sa musím tým chlapíkom naozaj stať. Vtedy ten film bude vyzerať ako skutočnosť,“ hovorí americký herec

Will Smith

Zdroj: collider.com

Herec Will Smith sa pre pokračovanie filmu Suicide Squad (2016), ktoré zrežíruje James Gunn, nevráti ako postava Deadshot. Dôvodom sú vraj problémy s rozvrhom natáčaní.

Martin Scorsese

Zdroj: smokescreenlondon.com

Po špeciálnom premietaní filmu Mlčanie (2016) vo Vatikáne režisér Martin Scorsese diskutoval s prítomnými kňazmi a následne ho prijal pápež František na súkromnej audiencii. Scorsese daroval pápežovi japonský obraz Panny Márie zo 17. storočia.

Anthony Mackie

Zdroj: screenrant.com

Anthony Mackie vždy sníval o tom, že si zahrá komiksovú postavu Marvelu, a posielal pravidelne emaily do štúdia, ktoré sa potom dostali až ku Kevinovi Feigeovi a ten ho obsadil.

Zdroj: csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -