TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #8

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #8

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Kit Harington

Jon Snow Game of Thrones spinoffy
Zdroj: time.com

V seriáli Game of Thrones (od r. 2011) tvorili postavy Kita Haringtona (Jon Snow) a Rose Leslie (Ygritte) pár. Už od roku 2012 ho tvoria aj v reálnom živote. 23. júna 2018 mali dokonca nádhernú svadbu!

Emilia Clarke

Zdroj: hdwallpapers.com

Herečka Emilia Clarke si dodatočne nechala pridať do zmluvy zložku, že postava Daenerys, ktorú stvárňuje, už naďalej nebude mať v seriáli nahé scény.

Peter Dinklage

Peter Dinklage
Zdroj: nerdist.com

Tyrion Lannister, ktorého stvárňuje Peter Dinklage, je najčastejšie sa objavujúcou postavou v seriáli Hra o tróny. Po skončení piatej série sa objavil v 46 z 50 odvysielaných dielov. Taktiež je jedinou postavou, ktorá sa objavila v každom diele 2. série. Tyrion je tiež najobľúbenejšia postava Georgea R. R. Martina.

Lena Headey

Cersei
Zdroj: theodysseyonline.com

Herečke Lene Headey (Cersei Lannister v Game of Thrones) prišla počas Comic-Conu vynadať neznáma žena do špinavých cundier. Taktiež ju počas autogramiády obišla veľká väčšina fanúšikov, pretože ju neznášali. Lena Headey bola nadšená a nesmierne pyšná, pretože sa uistila, že jej stvárnenie Cersei je presvedčivé.

Jack Gleeson

Zdroj: s-i.huffpost.com

Herec Jack Gleeson, predstaviteľ krutého Joffreyho Baratheona v seriáli Game of Thrones, je úplným opakom svojej seriálovej postavy. Po skončení sa rozhodol pomáhať rôznym charitám.

Maisie Williams

game of thrones neuvidíme v apríli 2019
Zdroj: bgr.com

V knižnej predlohe je postava Arya Stark ľaváčka, zatiaľ čo herečka Maisie Williams, ktorá Aryu stvárnila v seriáli Game of Thrones, je praváčka. V záujme čo najvernejšieho spracovania knihy sa Williams naučila bojovať s mečom v ľavej ruke.

Nikolaj Coster-Waldau

úniky z ôsmej série Game of Thrones
Zdroj: mashable.com

Herec Nikolaj Coster-Waldau musel kvôli postave boha Horusa vo filme Bohovia Egypta (2016) schudnúť, aby mal iba 7% telesného tuku.

Gwendoline Christie

Brienne
Zdroj: alllifeinfate.blogspot.com

Herečka Gwendoline Christie nepozná presný dátum svojho narodenia, takže ani presne nevie, koľko má rokov. Ani ona a ani jej matka totižto presne nesledovali jej vek.

Sean Bean

Zdroj: wall.alphacoders.com

Herec Sean Bean (Ned Stark v seriáli Game of Thrones) je nazývaný „Chodiaci spoiler„, pretože jeho postavy – ako napríklad Boromir, ktorého stvárnil vo fantasy filme Pán Prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa (2001) – veľmi často umierajú.

Oona Chaplin

Oona Chaplin
Zdroj: actress.camera

Herečka Oona Chaplin je vnučkou Charlieho Chaplina.

Zdroj: csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -