REKLAMA

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Henry Cavill

man of steel 2
Zdroj: hdwallpapers.in

Keď počujete meno tohto herca, tak si zrejme okamžite predstavíte Supermana, že? Vedeli ste však o tom, že nechýbalo veľa a nikdy by si Cavill milovaného muža z ocele nezahral? Nuž, keď mu volal prvýkrát režisér filmu Muž z ocele s ponukou hlavnej postavy, herec telefonát nedvihol. Dôvodom bolo to, že hral svetoznámu hru World of Warcraft a sústredil sa na toľko, že si telefonát od Zacka Snydera nevšimol. Našťastie, neskôr si na obrazovke všimol Snydovere priezvisko, mobil vzal rýchlo do ruky a okamžite zavolal režisérovi naspäť.

REKLAMA

Robert Downey Jr.

zaujímavé fakty o osobnostiach
Zdroj: time.com

Predstaviteľ Iron Mana bol raz prichytený pri tom ako jazdil vo svojom Porsche úplne nahý. V tom čase mal so sebou aj kokaín, heroín a zbraň 357 Magnum. Po čase strávenom vo väzení a rehabilitačnom centre svoj život Downey prevrátil na ruby a dnes môžeme vidieť, kam až ho to dostalo.

Patrick Stewart

zaujímavé fakty o osobnostiach
Zdroj: drcommodore.it

Patrick Stewart bol zo začiatku skeptický ohľadom úspechu Star Treku. Svoje kufre si nevybalil až dlhých šesť týždňov.

Sean Connery

zaujímavé fakty o osobnostiach
Zdroj: oversixty.com.au

Vedeli ste o tom, že tento charizmatický predstaviteľ Jamesa Bonda mal počas natáčania všetkých jeho Bondoviek parochňu? Dôvodom bolo, že už od svojich 21. rokov začal plešatieť.

Benedict Cumberbatch

zaujímavé fakty o osobnostiach
Zdroj: s3.cashify.in

Tohto herca všetci dobre poznáme zo seriálu Sherlock ako predstaviteľa kultovej hlavnej postavy – Sherlocka Holmesa. Vedeli ste však o tom, že samotný Cumberbatch je vzdialenou rodinou legendárneho spisovateľa Sira Arthura Conana Doyla, ktorý túto postavu vytvoril?

Damien Chazelle

zaujímavé fakty o osobnostiach
Zdroj: theverge.com

To, že Damien Chazelle je nesmierne talentovaný a skvelý režisér už dávno vieme. Vedeli ste však o tom, že sa zároveň jedná aj o najmladšieho režiséra, ktorý kedy dostal Oscara? Podarilo sa mu to v jeho 32. rokoch, konkrétne v roku 2017, kedy toto ocenenie získal za jeho úžasný La La Land.

Macaulay Culkin

Zdroj: vice.com

Predstaviteľ hlavnej postavy kultového filmu Sám Doma bol vôbec prvým dieťaťom v histórii kinematografie, ktorý dostal za jeho rolu až 1 milión dolárov.

Emily Blunt

mary poppins
Zdroj: standard.co.uk

Táto nádherná herečka, ktorú sme mohli vidieť nedávno vo filme Návrat Mary Poppins mala byť pôvodne predstaviteľkou Black Widow vo filme Iron Man 2, avšak nevyšlo to z dôvodu, že vtedy nakrúcala film Guliverové cesty.

Margot Robbie

harley quinn vs. the joker
Zdroj: youtube.com

Krásna Margot Robbie začala svoj tréning 6 mesiacov pred natáčaním filmu Suicide Squad. Jej tréningový plán sa skladal z gymnastiky, boxovania, tréningu so zbraňami, vzdušnej akrobacie a taktiež sa musela naučiť ako zadržať dych pod vodou na niekoľko minút. Dokáže vraj zadržať dych až po dobu 5 minút. Veru, klobúk dolu.

John Krasinski

zaujímavé fakty o osobnostiach
Zdroj: gothamsn.com

Manžel spomínanej Emily Blunt si mal taktiež zahrať v MCU. Stvárniť mal fanúšikmi milovaného Steva Rogersa aka Captaina Americu.

Zdroj: imdb.com