Seriály

TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených seriáloch #19

Zaujímavé fakty o seriáloch #19

Poznáme ich takmer všetci a väčšina z nás ich už videla. Takmer nikto ale nevie, čo všetko sa odohrávalo za natočením týchto známych seriálov. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených seriáloch, ktoré si takmer určite nevedel!

Riverdale

zaujímavé fakty o seriáloch

Zdroj: sothefairytaleslied.wordpress.com

Herec K.J. Apa, ktorého poznáme ako Archieho Andrewsa sa priznal, že vo všetkých scénach, v ktorých konzumuje nezdravé jedlo má pri sebe kýbeľ, do ktorého všetko vypľuje, po tom ako je záber nakrútený. Dôvod je prostý, v skratke je na prísnej diéte, aby si udržal jeho six-pack.

The Good Place

zaujímavé fakty o seriáloch

Zdroj: tv.avclub.com

Kristen Bell je v skutočnom živote vegetariánkou. V pilotnom dieli však ju môžeme vidieť na párty u Tahani (Jameela Jamil), ako si berie niekoľko krevetových kokteilov. Nikdy ju však nevidíme, ako ich je, jednoducho len z tých koktailov cicia omáčku.

Lost

zaujímavé fakty o seriáloch

Zdroj: lostpedia.wikia.com

Vedeli ste o tom, že Jacka mal hrať pôvodne úplne niekto iný? Rolu si mal zahrať herec Michael Keaton. Jack mal totižto umrieť hneď na začiatku seriálu, mal ho zabiť netvor, ktorého poznáme ako muža v čiernom, brata Jacoba. Tento scenár však neprešiel, keďže ABC povedalo producentom, že by nemali zabíjať hrdinu tak skoro, a preto bol scenár zmenený. Po tejto zmene Keaton z role vycúval, pretože sa nechcel zaviazať pravidelnému seriálu.

The Walking Dead

rick grimes smrť the walking dead

Zdroj: film.tv

Walking Dead bez Daryla? Čože? Áno, presne tak. V jednom rozhovore Robert Kirkman, tvorca seriálu a komiksov, povedal, že herec Norman Reedus sa zo začiatku zaujímal o postavu Merlea Dixona. Túto rolu nedostal, avšak showrunnerov zaujal jeho konkurz natoľko, že sa rozhodli vytvoriť postavu Daryla čisto pre neho.

Stranger Things

stranger-things-eleven-2

Zdroj: static.independent.co.uk

Viete o tom, že herečka Millie Bobby Brown si naozaj oholila celú hlavu pre jej rolu? Jej otec bol touto udalosťou neskutočne traumatizovaný, nariekal a nemohol sa na to pozerať. Nahrávka z tohto strihania je k dispozícii na YouTube.

Game of Thrones

zaujímavé fakty o seriáloch

Zdroj: rappler.com

Svet Westerosu je naozaj plný prekvapení, no myslím si, že toto je jedným z najväčších. Dokážete si predstaviť, že by hral Jona Snowa niekto iný ako Kit Harington? To je v poriadku, ani my nie. No teraz sa naozaj poriadne držte! Postavu mal pôvodne stvárniť Iwan Rheon, herec, ktorého poznáme zo seriálu ako neľútostného, šialeného Ramsayho Boltona.

South Park

zaujímavé fakty o seriáloch

Zdroj: southpark.wikia.com

Vedeli ste o tom, že tento animovaný seriál drží rekord v Guinessovej knihe rekordov za “Najviac použitých nadávok v animovanom seriáli“? Asi vás to moc neprekvapilo, že?

Supernatural

Supernatural

zdroj: pogdesign.co.uk

Nikto z obsadenia či štábu nečakal, že show bude bežať tak dlho, ako bežala. Misha Collins (Castiel) prezradila, že na párty, počas ktorej oslavovali stú epizódu niekto povedal, že snáď sa opäť uvidia na oslave tej dvestej. Každý sa nad tým len pousmial s myšlienkou, že seriál bude v tom čase už dávno preč. Ako už vieme, mýlili sa! Oslava ďalšej stovky epizód totižto prebehla už v októbri 2014. Teraz už môžu oslavovať tretiu stovku. Gratulujeme!

Teória veľkého tresku

zaujímavé fakty o seriáloch

Zdroj: americanprofile.com

Dokážete si predstaviť, že by stvárnil Sheldona Coopera niekto iný ako Jim Parsons? Tak teraz sa držte! Pôvodne bola táto rola ponúknutá hercovi Johnnymu Galeckimu, avšak ten ju odmietol s tvrdím, že by sa hodil viac do úlohy Leonarda.

Priatelia

zaujímavé fakty o seriáloch

Zdroj: vox.com

Viete si predstaviť, že by bola v intre seriálu Priatelia použitá iná pesnička ako legendárny song “I’ll be there for you” od skupiny The Rembrandts? Ani my nie, no pôvodne ňou mala byť pesnička od ďalšej skvele skupiny, ktorou je R.E.M, a jednalo sa song s názvom “Shiny Happy People“.

Zdroj: imdb.com

About author

my life is a meme
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  Pridaj komentár