NETFLIXSeriály

TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených seriáloch #2

Zaujímavé fakty o seriáloch #2

Poznáme ich takmer všetci a väčšina z nás ich už videla. Takmer nikto ale nevie, čo všetko sa odohrávalo za natočením týchto známych seriálov. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených seriáloch, ktoré si takmer určite nevedel!

The Walking Dead

Zdroj: hypable.com

Viete si predstaviť, že by hral Michonne v The Walking Dead niekto iný ako Danai Gurira? Nuž, o túto rolu sa pôvodne zaujímala herečka Sonequa Martin-Green. Tá však nebola úspešná, no producentom sa jej výkon páčil natoľko, že jej vytvorili novú postavu (nenachádza sa v komiksoch), ktorú sme videli v seriáli ako Sashu Williams.

Westworld

Zdroj: hbo.com

Hry majú vo svete kinematografie väčšiu rolu, ako si všetci myslíme. Všetci iste poznáme úspešný seriál Westworld a to, aké zaujímavé príbehy obsahuje. Vedeli ste však o tom, že scenárista Jonathan Nolan si vzal inšpiráciu z hier ako BioShock Infinite, Red Dead Redemption či The Elder Scrolls V: Skyrim? V príbehu využíva podobné morálne systémy a problémy, ako boli použité v hrách.

Vikingovia

trailer k seriálu vikingovia

Zdroj: screenrant.com

Na rovinu môžeme povedať, že do role Ragnara Lothbroka by sa hádam nehodil nikto iný ako Travis Fimmel. Vedeli ste však, že celý seriál mohol vyzerať úplne inak? Fimmel si chcel zahrať Flokiho. To však nie je všetko – o postavu Ragnara sa totižto zaujímali herci Clive Standen a Gustaf Skarsgård, ktorých však poznáme ako Rolla a Flokiho.

Lucifer

Lucifer dostane 2 bonusové epizódy

Zdroj: hdqwalls.com

V seriáli Lucifer sa často stretávame so spevom samotného Diabla. Vedeli ste však, že sa jedná o spev samotného Toma Ellisa, Lucifera?

13 Reasons Why

Zdroj: 13reasonswhy.wikia.com

Ak ste videli seriál 13 Reasons Why, tak si určite spomínate na Tonyho ikonické auto. Vedeli ste však o tom, že Christian Navarro (Tony) sa musel naučiť šoférovať a robil vodičák tesne predtým, ako sa začalo nahrávať, aby mohol jazdiť na prekrásnom červenom Mustangu?

Rick and Morty

Morty and Summer

zdroj: netflix.com

Sarah Chalke, ktorá dabuje postavu Beth, vie grgať na príkaz. Justin Roiland jej to veľmi závidí, pretože dabuje Ricka – postavu, ktorá neustále grgá.

The Flash

the flash 4. séria

Zdroj: screenrant.com

Herci si často robia srandu z toho, že až traja členovia obsadenia sa volajú Tom. To zahŕňa hercov ako: Tom Cavanaugh (Dr Wells), Tom Felton (Julian) a samozrejme Thomas Grant Gustin (Barry Allen).

Stranger Things

stranger things 3. séria

Zdroj: red92.com

Obytný príves, v ktorom býval Šerif Hopper (David Harbour), produkčný tím kúpil za smiešnu cenu 1 dolár.

Peaky Blinders

peaky blinders

Zdroj: digitalspy.com

Herec Cilian Murphy je z Írska a hrá postavu Thomasa Michaela Shelbyho, ktorý je Angličan. Herečka Annabelle Wallis je z Anglicka a hrá postavu Grace Burgess, ktorá je Írka.

Riverdale

Ktoré tajomstvá boli odhalené vo finále druhej série Riverdale?

Zdroj: returndates.com

K.J. Apa (Archie) odhalil, že pri scénach, v ktorých so svojimi kamarátmi je nezdravé jedlo, má hneď z dohľadu kamier kýbeľ, do ktorého všetko jedlo vypľúva. To preto, aby si kvôli seriálu zachoval dobrú postavu, keďže pri natáčaní je na striktnej diéte. Všetko to vraj dobieha počas prestávok medzi sériami, kedy je čo chce.

Zdroj: csfd.cz, imdb.com

About author

my life is a meme
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  Pridaj komentár