NETFLIXSeriály

TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených seriáloch #20

Zaujímavé fakty o seriáloch #20

Poznáme ich takmer všetci a väčšina z nás ich už videla. Takmer nikto ale nevie, čo všetko sa odohrávalo za natočením týchto známych seriálov. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených seriáloch, ktoré si takmer určite nevedel!

American Horror Story

Promo obrázok ku Apocalypse

Zdroj: screengeek.net

Seriálový hotel Cortez je inšpirovaný nešťastne známym hotelom Cecil, ktorý má veľmi temnú históriu. Stalo sa v ňom niekoľko samovrážd, vrážd a prebývali v ňom sériový vrahovia Richard Ramirez, taktiež známy ako “Night Stalker” a Jack Unterweger. Hotel Cecil dokonca vypustil v roku 2013 správu o záhadnej smrti Elisy Lam, ktorej je piata séria tohto seriálu venovaná.

Maniac

zaujímavé fakty o seriáloch

Zdroj: dailydot.com

Mysleli ste si, že sa jedná o originálny seriál? Kdeže, je založený na nórskej show z roku 2014 nesúcej taktiež názov Maniac.

Klinika Grace

zaujímavé fakty o seriáloch

Zdroj: closerweekly.com

Herec Patrik Dempsey ako Dr. Gregory House? Nuž, Dempsey sa pôvodne uchádzal práve o túto rolu, predtým ako vzal úlohu Dr. Shepherda.

Titans

zaujímavé fakty o seriáloch

Zdroj: inverse.com

Brenton Thwaites má tú česť byť prvým hercom, ktorý stvárni v televízii po viac takmer 50-tich rokoch Robina. Naposledy sa tak stalo v roku 1966, v seriáli Batman, kde túto rolu zaujal herec Burt Ward.

Shameless

zaujímavé fakty o seriáloch

Zdroj: tunefind.com

Herec Steve Howey, ktorý v seriáli stvárňuje postavu menom Kev, strávil celú tretiu sériu zotavovaním sa z roztrhnutej achillovej šľachy.

The Walking Dead

Čo môže divákovi chýbať na populárnom Netflixe?

Zdroj: sheknows.com

Určite ste si všimli, že v seriáli sa vôbec nepoužíva slovo “zombie”, no miesto neho “walkers” (chodci). V prípade komiksov či hernej série to tak však nie je, s týmto pomenovaním sme sa v nich stretli už niekoľkokrát.

Better Call Saul

produkcia štvrtej série seriálu Better Call Saul

Zdroj: digitalspy.com

Hudba, ktorá hrá počas záverečných titulkov je upravenou verziou tematickej skladby seriálu Breaking Bad.

Teória veľkého tresku

zaujímavé fakty o seriáloch

Zdroj: wsj.com

V seriáli sa stretávame s rovnicami naozaj často. Mnohokrát sme videli ako ich riešia na tabuli aj samotné postavy, konkrétne Sheldon a Leonard. Mysleli ste si, že sa jedná o nejaké výmysly, že? Nuž, sklameme vás, nie je to tak. V skutočnosti sú to všetko fyzické rovnice, ktoré sú overené ako presné skutočnými fyzikmi.

Brooklyn Nine-Nine

zaujímavé fakty o seriáloch

Zdroj: tvinsider.com

Andy Samberg si chcel dať po siedmych rokoch účinkovania v Saturday Night Live pauzu. Tak sa však očividne nestalo. Keď totižto videl po prvýkrát scenár show Brooklyn Nine-Nine, tak si pomyslel, že je to až príliš vtipné na to, aby ponuku odmietol.

The Office

zaujímavé fakty o seriáloch

Zdroj: mashable.com

Niektoré časti otváracieho videa, ktoré hrá spolu s legendárnou tematickou pesničkou, spravil práve John Krasinski a jeho kamaráti. Konkrétne ide vonkajšie zábery budovy. Stalo sa tak, keď John dostal rolu a práve prichádzal na prvé natáčanie.

Zdroj: imdb.com

About author

my life is a meme
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  Pridaj komentár