TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených seriáloch #35

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Zaujímavé fakty o seriáloch #35

Poznáme ich takmer všetci a väčšina z nás ich už videla. Takmer nikto ale nevie, čo všetko sa odohrávalo za natočením týchto známych seriálov. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených seriáloch, ktoré si takmer určite nevedel!

Arrow

Aj záporáci môžu byť hrdinovia. Pamätáte si na zlosyna Damiena Darkha, ktorý sa objavil v štvrtej sérii tohto seriálu? Jeho predstaviteľ, Neal McDonough ironicky raz v jednom animovanom špeciáli nadaboval protagonistu Olivera Queena (Arrowa).

zaujímavé fakty o seriáloch
Zdroj: technobuffalo.com

Mr. Bean

Ikonický oblek, ikonický medvedík… avšak žiaden ikonický domov. Mr. Bean mal totižto v každej jednej epizóde úplne iný byt. Žeby sa toľko sťahoval?

auto Mr. Beana
Zdroj: npr.org

Bol raz jeden život

Asi najpopulárnejší seriál z francúzskej série od Alberta Barillého má ako titulnú postavu bieleho fúzatého Maestra. Táto postava sa však objavuje aj v ostatných seriáloch série ako napríklad Bol raz jeden vynálezca alebo Bola raz jedna planéta.

Zdroj: fanart.tv

The Crown

Predstaviteľka kráľovnej Alžbety II., Claire Foy, mala zrovna počas natáčania dieťa. Keďže ho musela kojiť, brávala ho so sebou na natáčanie takmer každý deň.

10 najdrahších seriálov od netflixu
Zdroj: cnbc.com

Dexter

Autá na Floride nemávajú poznávaciu značku na predku auta, ale iba na zadnej časti. Tvorcom však tento fakt v seriáli neprekážal a ich autá majú značku aj vpredu.

Dexter
Zdroj: followingthenerd.com

Futurama

V ikonickom úvode seriálu ste si mohli všimnúť, že je marťanským písmom napísaná veta: „3D je úžasné.“ Od šiestej série to však tvorcovia zmenili na „2D je úžasné,“ keďže im vadilo, že sa nová technológia začala používať príliš často a zbytočne.

Zdroj: c.slashgear.com

Kravaťáci

Aj napriek šiestim sériám a veľkej obľube u fanúšikov, najsledovanejším dielom seriálu je stále pilotný diel. Ten si v USA pozrelo až 4,6 milióna divákov.

suits kravaťáci
Zdroj: pogdesign.co.uk

Daredevil

V tretej sérii nazývali agenti FBI Wilsona Fiska ako Kingpina. Síce išlo o krycie meno, no v komiksovej predlohe je meno Kingpin klasická záporácka prezývka, ktorou ho najčastejšie oslovoval sám Spider-Man.

tretia séria daredevila
Zdroj: geektyrant.com

Westworld

Páči sa vám intro tohto seriálu? Robili na ňom totiž tí istí tvorcovia, ktorí sa postarali aj o legendárny úvod seriálu Game of Thrones!

Druhá séria Westworldu je na svete! Zrekapitulujte si prvú oficiálnym videom!
Zdroj: ew.com

Genius

V druhej sérii si predstaviteľ Pabla Picassa, Antonio Banderas, musel vyholiť vlasy a obočie, aby mu lepšie sedela maska s výraznejším nosom a kruhmi pod očami.

antonio banderas picasso genius
Zdroj: youtube.com

Zdroj: csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -