TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených seriáloch #65

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Zaujímavé fakty o seriáloch #65

Poznáme ich takmer všetci a väčšina z nás ich už videla. Takmer nikto ale nevie, čo všetko sa odohrávalo za natočením týchto známych seriálov. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených seriáloch, ktoré si takmer určite nevedel!

Teória veľkého tresku

Rajova schopnosť, že sa vedel rozprávať so ženami len za pomoci alkoholu je postavená na skutočnom bývalom kolegovi producenta Billa Pradyho. My teda dúfame, že rovnako ako Raj, tiež svoj strach raz prekonal.

Teória veľkého tresku oficiálne končí po 12 rokoch!
Zdroj: geektyrant.com

Daredevil

Charlie Cox (Daredevil) sa seriálu upísal hneď ako si prečítal scenáre k prvým dvom epizódam. Povedal, že v živote nečítal lepšie scenáre k televíznemu seriálu.

Tretia séria Daredevila
Zdroj: superheronews.com

Game of Thrones

Majster Aemon Targaryen je v novelách napísaný ako slepý. V seriáli si ho zahral Peter Vaughan, ktorý je vraj poloslepý.

fotky z 8. série game of thrones
Zdroj: in.style.yahoo.com

The Walking Dead

Síce sa označenie zombie používa v komikse, na ktorom je seriál založený a aj v hre, ktorá rozširuje tento vesmír, v seriáli sa toto slovo ešte ani raz nepoužilo.

walking dead
Zdroj: thehollywoodreporter.com

The Orville

Na kapitánovom stole môžete vidieť hračku žaby Kermita. Je to preto, lebo tvorca a predstaviteľ kapitána, Seth MacFarlane miluje robiť imitáciu Kermitovho hlasu.

the orville
Zdroj: tvguide.com

The Office

David Wallace bol pomenovaný podľa spisovateľa Davida Fostera Wallacea, ktorého je producent Michael Schur veľký fanúšik a dokonca vlastní filmové práva k jeho novele Infinite Jest.

the office
Zdroj: entertainmenthit.com

Suits

Seriál sa síce odohráva v New Yorku, no natáčaný bol v Toronte kvôli daňovým poplatkom. Iba prvý diel sa točil v New Yorku.

suits kravaťáci
Zdroj: pinterest.com

The Americans

Počas natáčania štvrtej série bola Keri Russel v siedmom mesiaci tehotenstva. Filmári teda dej zasadili do zimy, aby stále nosila veľké kabáty. Občas jej ale aj tak museli odstrániť brucho pomocou CGI.

the americans
Zdroj: hollywoodreporter.com

Sopranovci

Tretia séria sa pôvodne mala venovať Tonymu aby zabránil Lívii, ktorá chcela proti nemu na súde vypovedať. Bohužiaľ, herečka Nancy Marchand počas príprav série zomrela a tak musela byť séria prepísaná.

sopranovci dostanú film
Zdroj: sickchirpse.com

Parks and Recreation

Aubrey Plaza (April) a Nick Offerman (Ron) sa narodili 26. júna. Možno preto si v seriáli tak dobre rozumeli.

Zdroj: screenertv.com

Zdroj: imdb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -