Zbožňovaná Marvel postava sa vracia v seriáli, poznáme dátum premiéry

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Seriál Agatha All Along dostáva dátum

Bola to celý čas Agatha. To je veta (a pieseň, ktorá sa zasekne v hlave), ktorú sme mohli počuť v seriáli WandaVision a práve dôležitá vedľajšia postava na Disney+ čoskoro dostane vlastný seriál. Ponesie názov Agatha All Along a po nekonečnom čakaní dostávame oficiálny dátum premiéry.

Seriál Agatha bol po prvý raz oznámený ešte počas októbra 2021. Vedeli sme, že sa vráti Kathryn Hahn ako Agatha Harkness, ktorej Wanda Maximoff zobrala jej sily. Nechala ju tak uväznenú vo fiktívnom vytvorenom meste Westview. Bosorka ale zrejme stále mala nejaké triky v rukáve. Bude sa stretávať s nepravdepodobnými spojencami, aby nanovo nadobudla schopnosti.

All of the Agatha series title changes. Could these just be episode names?
byu/DystopianLeaf inDisneyCinematic

Za zmenami stále celý čas Agatha

Vieme, že okrem Hahn si v seriáli zahrajú Aubrey Plaza, Sasheer Zamata, Ali Ahn, alebo Debra Jo Rupp. Autorkou a hlavnou scenáristkou je Jac effer, ktorá zastávala rovnaké úlohy pri WandaVision (plus úlohu výkonnej producentky). Seriál si vyslúžil 23 nominácií na Emmy, jedna z nich bola práve za herečku vo vedľajšej roli pre Kathryn Hahn.

Seriál počas jeho vývoja sledovali diváci kvôli zaujímavému faktu, že často menil svoj názov. Pôvodne sa volal Agatha: House of Harkness. V júli 2022 sa zmenil na Agatha: Coven of Chaos a septembri 2023 prišlo k ďalšej zmene na Agatha: Darkhold Diaries.

Ďalší Marvel projekt si pozrieme po lete

Pomerne kuriózna zmena titulu prišla len pre niekoľkými dňami – na Agatha: The Lying Witch with Great Wardrobe. Očividnú narážku na Narniu fanúšikovia príliš neocenili a hovorili skôr o nešťastne zvolenom názve. Teraz sa však s finálnou zmenou ukazuje, že išlo o šikovnú stratégiu, ktorá naznačovala, že tituly menila samotná ústredná postava.

Mnoho fanúšikov dúfa, že v seriáli znovu uvidíme aj Scarlet Witch (Elizabeth Olsen). O jej návrate však od tvorcov nepadlo ani slovo, možno Disney pre divákov chystá prekvapenie až pri samotnom sledovaní. V každom prípade na nás čaká 9 epizód, pričom premiéra prvých dvoch z nich je stanovená na 18. septembra.

Teraz, keď dostáva seriál Agatha finálny názov a dátum premiéry, čo hovoríte na stratégiu so zmenami titulov? Ako sa vám pozdáva ten finálny, ktorý odkazuje priamo na hlášku zo seriálu WandaVison? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroje: variety.com; collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -