AKTUÁLNE: Zdroj z Marvelu odhaľuje presné informácie o budúcich filmoch!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Tento článok obsahuje SPOILERY z filmu Avengers: Endgame a taktiež potenciálne SPOILERY z budúcnosti Marvel Cinematic Universe!

V kinematografii sa naozaj často stáva, že do sveta nechcene unikajú informácie z určitých filmov. Veľmi dobrým príkladom je snímka Avengers: Endgame, ktorá sa postupom času nechcene odhaľovala. Napríklad, ešte v novembri minulého roku sa nám naskytol pohľad na nové kostýmy hrdinov, v ktorých nakoniec naozaj cestovali v čase.

Ďalším príkladom sú uniknuté scény, ktoré sme videli ešte pred premiérou a odhaľovali naozaj podstatné veci z filmu. Na druhú stranu, ľudia často špekulujú a na Twitter či Reddit vešajú rôzne falošné informácie, ktoré nie sú ničím podložené. No a potom je tu jeden určitý človek, ktorý je až mrazivo presným zdrojom

Avengers: Endgame teórie
Zdroj: medium.com, thehighdefinitionwallpapers.com, nme.com

Únik informácií z Avengers: Endgame

Na sociálnej sieti Twitter vystupuje pod menom Roger Wardell a svoj účet má od decembra 2018. V decembri minulého roku pridal na svoju nástenku 10 príspevkov, pričom sa väčšina z nich zaoberala práve filmom Avengers: Endgame. Niekoľko z nich vám preložíme a pokiaľ ste tento film už videli, tak si svoj názor utvoríte sami.

„V Ragnaroku stratil Thor mnoho vecí, no to, čo stratí v Avengers 4 je naozaj nečakané. Stratí svoju figúru, takže očakávajte to, že bude vyzerať ako jeho starý kamarát Volstagg.“

„Avengers 4 bude obsahovať vôbec PRVÚ postavu z TV vo filme. Nejde o nikoho iného, ako o Jamesa D’Arcyho a jeho Jarvisa.“

„Robert Redford je ďalšou tvárou, ktorá sa vráti do Avengers 4. Bude zdieľať scény s Tony Starkom a obľúbeným podvodníkom Lokim. Scott Lang je tam tiež a ako obvykle, zas niečo NAOZAJ pokazí. Veľmi moc.“

„Chris Evans dostane šancu si zahrať úplne odlišného Steva Rogersa v Avengers 4. HAIL HYDRA!“

„V Avengers 4 sa Thanos stretne s jeho koncom, keď si od neho Thor zoberie radu z minulého filmu ku srdcu. S touto postavou sa už nikam nepohnú.“

„Brock Rumlow a Jack Rollins sa vrátia v Avengers 4 v podobnej scéne, ako bola tá slávna výťahová scéna vo Winter Soldier. V tejto však bude VEĽKÝ rozdiel.“

Zdroj z Marvelu alebo veštec?

Všetky tieto informácie sú teda pravdivé a do sveta sa dostali už v decembri minulého roku. Je Roger Wardell zdrojom priamo z Marvelu, alebo ide o skrachovaného veštca, ktorý sa prezentuje na Twitteri? Okrem popisov scén z Avengers: Endgame ešte v decembri napísal, že Marvel má stále veľké plány pre postavy Zemo, Ghost, Justin Hammer, General Ross a Abomination.

Marvel
Samuel Sterns (The Leader) a Black Knight; Zdroj: marvel-cinematic-universe-guide.fandom.com, bleedcubbieblue.com, marvel.com

Ako hlavný záporák vo filme Thunderbolts sa má vrátiť aj Samuel Sterns a.k.a. The Leader (Neuveriteľný Hulk). Vraj sa diskutuje aj o postave Black Knight, ktorá by potenciálne mohla byť novým Avengerom a dostať vlastnú filmovú trilógiu. Tieto informácie sa síce zatiaľ nepotvrdili, no určite znejú veľmi zaujímavo.

Po pol roku opäť aktívny

Od 5. decembra 2018 bol na Twitteri neaktívny, no pár dní dozadu (5. a 7. mája) pridal dva nové príspevky. Jeden sa týka filmu Doctor Strange 2, zatiaľ čo ten druhý Strážcov Galaxie 3.

O pokračovaní Doctora Strangea napísal, že je v jednaní o návrat herečka Tilda Swinton (Ancient One). Tú sme mohli vidieť aj vo filme Avengers: Endgame. Svoje debuty v MCU vraj zažijú postavy Jericho Drumm a Clea, pričom Cleu podľa všetkého stvárni ázijská herečka. Vrátia sa aj slávne žlté rukavice Doctora Strangea, ktoré mal vo svojej potitulkovej scéne.

Marvel
Jericho Drumm a Clea; Zdroj: tonsoffacts.com, comicvine.gamespot.com

Informácie o filme Strážcovia Galaxie 3 sú ešte zaujímavejšie! Rocket Raccoon je vraj výtvorom postavy, ktorá sa volá High Evolutionary. Na Draxa čaká vo filme veľké prekvapenie, keď zistí, že je jeho dcéra nažive. Rocket si okrem iného nájde vo filme lásku v podobe postavy Lylla. Nebula a Star-Lord sa vraj stanú bližšími kamarátmi.

Marvel
High Evolutionary a Lylla; Zdroj: youtube.com, marvel.fandom.com

Nové informácie znejú naozaj zaujímavo a je len otázkou času, kedy sa presvedčíme o ich pravdivosti. Možno sa tu takto stretneme o dva roky a opäť si napíšeme o tom, že záhadný Roger Wardell mal znova pravdu. Jeho popisy scén z filmu Avengers: Endgame však jasne hovoria, že ide o dôveryhodný zdroj.

Aký máte na tieto úniky názor? Myslíte, že sa trafí aj pri filme Doctor Strange 2 a Strážcovia Galaxie 3? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -