Zendaya a John David Washington stihli počas pandémie nakrútiť film. Ako celé nakrúcanie prebiehalo?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Zendaya a John David Washington natočili tajný film

Koronavírus počas posledného polroka ovplyvnil životy nás všetkých. Veľa odvetví priemyslu sa zastavilo a taktiež sa prestali točiť filmy. Ako však nedávno vyšlo na povrch, nie všetky natáčania sa zastavili, dokonca niektoré filmy ešte aj vznikli. Herci Zendaya a John David Washington počas pandémie nezaháľali a natočili tajný film, o ktorom doteraz nikto nevedel.

Za scenárom a réžiou stojí Sam Levinson, tvorca seriálu Euphoria. Zendaya v spomínanom seriáli hrala jednu z hlavných úloh, avšak druhá séria seriálu sa bohužiaľ zrušila. Zendaya potom neskôr počas karantény volala Levinsonovi, či by nebol schopný napísať a zrežírovať film počas karantény. Režisér a scenárista súhlasil a do šiestich dní mal pripravené podklady pre film Malcolm & Marie.

Sam Levinson
Sam Levinson; Zdroj: hollywoodreporter.com

Zendaya bola automaticky obsadená ako prvá hlavná postava, ako druhú hlavnú postavu si Levinson vybral hviezdu filmu Tenet – Johna Davida Washingtona. Ten s ponukou súhlasil. Predprodukciu a produkciu kvôli bezpečnosti robili Levinson, jeho manželka Ashley Levinson, dlhoročný producent Kevin Turen a samozrejme Washington a Zendaya.

Natáčanie prebiehalo za sprísnených podmienok

Tvorcovia filmu museli pred samotným natáčaním pripraviť veľa vecí. Radili sa s doktormi a právnikmi, aby boli dodržané všetky bezpečnostné opatrenia. Hľadali bezpečné miesta na natáčanie, ktoré situovali čo najďalej od bežných ľudí, aby sa vyhli kontaktu s nimi mimo natáčacieho štábu. Všetci samozrejme podstúpili niekoľkokrát testy na koronavírus a boli spolu zavretí dva týždne v karanténe.

Zendaya a John David Washington
Zdroj: nme.com

Zatiaľ čo herci a štáb boli v karanténe, zvyšok ľudí pracoval na výrobe kostýmov a kulís v dome. Keď už začalo natáčanie, mohlo byť na mieste natáčania maximálne 12 ľudí, pričom zvyšok tímu nesmel byť v blízkom kontakte s hercami a taktiež mali ochranné vybavenie. Každý deň hercov nosilo na natáčanie iné auto ako zvyšok natáčacej skupiny.

Keď herci práve nenatáčali, museli byť čo najďalej od zvyšku skupiny v priestore, ktorý mali pre seba vyhradený. Jedlo mali špeciálne pripravované vlastným kuchárom, dostávali balenú vodu a príbor a taniere boli jednorázové. Čo sa týka nosenia kávy na nakrúcanie, bol na to vyhradený jeden človek, ktorý ju nosil na natáčanie v jednorázových pohároch.

Zendaya John David Washington tajný film
Zdroj: accessonline.com

Malcolm & Marie

Film sa natáčal od 17. júna do 2. júla, čo je presne 15 dní. O filme sa nevedelo, dozvedeli sme sa o ňom v podstate až po skončení natáčania. Čo sa týka deja filmu, nie je o ňom nič známe, aj keď sa šepká, že by sa mohol zamerať na sociálne témy, ktoré teraz svet zažíva. Jedinú fotku z filmu dala na svoj instagramový účet Zendaya.

Je naozaj pozoruhodné, že sa na tom herci aj celý natáčací štáb podujali. Film je možno aj jediný svojho druhu, keďže asi žiaden iný film sa takto nevymyslel a nenatáčal počas pandémie. Ja osobne som veľmi zvedavý, o čom film bude, na aké témy sa zameria a či bude aj napriek toľkým zdravotným opatreniam natočený a urobený kvalitne.

Myslíte si, že bude tento film so Zendayou a Johnom Davidom Washingtonom kvalitný? Svoj názor nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -