Superhrdinský film, v ktorom si zahrajú len ženy? Podľa jednej z herečiek sa Marvel chystá svetu predstaviť revolučnú komiksovku!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Štúdio Marvel stále napreduje. Film Black Panther režiséra Ryana Cooglera, v ktorom si hlavnú postavu zahral Chadwick Boseman, sa konečne dostáva do kín po dlhoročných pokusoch. A aj keď ide už o osemnástu komiksovku v MCU, ide o ich prvú snímku, v ktorej sa titulne objaví čierny superhrdina. Týmto skvelým krokom však štúdio nekončí. Ich ďalším cieľom je na plátna priniesť prvú Marvelovku s ženskou superhrdinkou v hlavnej úlohe.

A nejak takto by mohla vyzerať Brie v obleku Captain Marvel
Zdroj: minhavisaodocinema.blogspot.sk

Ako už určite viete, tento cieľ splní nadchádzajúci počin Captain Marvel, v ktorom si titulnú postavu zahrá herečka Brie Larson. Tu to však nekončí, pretože štúdio plánuje natočiť aj ďalšie filmy, v ktorom budú vystupovať ženské superhrdinky. Jedným z nich by mohla byť sólovka Black Widow, ktorú Marvel stále zvažuje. Okrem nej však v rozšírenom univerze existuje mnoho ženských komiksových postáv, ktoré by sa chceli spojiť vo vlastnom filme. A aj keď Marvel zatiaľ nič neodhalil, jedna z herečiek vraví, že sa to stane skutočnosťou – a to už onedlho!

Ženské komiksové postavy a ich vlastný film

V rozhovore s portálom IGN nám herečka Tessa Thompson odhalila, že okrem zvýšeného záujmu štúdia o ženské komiksové postavy v hlavných úlohách sa taktiež stane realitou superhrdisnký film, ktorý sa bude venovať čisto ženám. Herečka, ktorá sa nám s postavou Valkyrie predstavila v snímke Thor: Ragnarok, optimisticky povedala toto:

„Myslím si, že Kevin Feige (prezident Marvel Studios) je z tohoto nápadu veľmi nadšený. Ak sa pozriete na to, čo už sa stihlo stať vo fáze 4 s mojou postavou a jej príbehom a taktiež s Black Pantherom, ženy zabodovali. Je o to záujem – preto sa už pracuje na Captain Marvel a Black Widow – jednoducho chcú, aby boli v tomto čase na popredí ženy. Myslím si, že to naozaj má nádej, ktovie ako to bude.“

Zdroj: collider.com

Aj keď má herečka v takýto projekt nádeje, zároveň priznáva, že v skutočnosti nevie, čo sa deje za scénami štúdia Marvel. Predsa len, ide o jednu z najtajnostkárskejších produkčných spoločností v Hollywoode. Na druhú stranu však už Thompson v minulosti vyjadrila podobnú pozitivitu a nadšenie. Pravdepodobne totižto odkazuje na filmový nápad, ktorý Feigeovi predstavila minulý rok – snímku, v ktorej by sa bok po boku objavila spolu s Brie Larson, Scarlett Johansson, Zoe Saldanou, Pom Klementieffovou a Karen Gillan. Ak sa pozrieme na všetky doterajšie fakty a prehlásenia šéfa Marvelu, môžeme predpokladať, že je len otázkou času, kedy sa na projekte začne pracovať.

Čo si myslíte o superhrdinskom team-upe, ktorý by bol venovaný čisto ženským komiksovým postavám? Myslíte si, že ide o dobrý nápad, alebo by mali pohlavia superhrdinov ostať zamiešané? Ak si myslíte, že by to vyvolalo zbytočnú kontroverziu, váš názor nám zanechajte v komentároch.

ZDROJign

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -