Nové tváre, nové svety, nové časy: Ženský Doctor Who sa predstavuje v ukážke na 11. sériu!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Úspešný a najmä populárny britský seriál Doctor Who sa už čoskoro vráti na naše obrazovky! Po ročnej prestávke sa show vracia a ako už asi všetci viete, s obrovskými zmenami. Tentokrát nás tvorcovia zoznámia s 13. doktorom, ktorým sa však vôbec prvýkrát vo vyše 50-ročnej histórii seriálu stala žena. Tú si zahrá herečka Jodie Whittaker, ktorá sa nám už pred niekoľkými mesiacmi odhalila na prvých exkluzívnych obrázkoch.

Vyšiel nový teaser na 11. sériu Doctor Who!
Zdroj: pinterest.com

Ženský Doctor Who v kompletnom traileri!

Tentokrát už ale prichádza konečne plnohodnotný trailer, ktorý nám odhaľuje zábery z 11. série seriálu. Tvorcovia ho odhalili počas prvého dňa veľkolepého festivalu Comic-Con 2018 v americkom San Diegu. Fanúšikovia celého sveta tak konečne dostali blízky pohľad na Jodie Whittaker, aka „The Doctor“, v celej jej kráse! Nižšie uvedený trailer vám ukáže to, na čo sa môžeme v novej sérii tešiť a taktiež vám predstaví zopár nových tvárí, s ktorými sa naša protagonistka spriatelí. Tak čo myslíte, bude to stáť za to?

S novou sériou prichádzajú obrovské zmeny. Zatiaľ netušíme, ako veľmi a či vôbec obsadenie prvej ženy do hlavnej úlohy ovplyvní príbehy. Už teraz však môžeme jasne vidieť, že Jodie Whittaker bude tak dobrý Doctor, ako ktokoľvek iný. Nechýba jej charizma, energický prístup a predovšetkým dobrodružný duch!

11. sériu by sme si mali pozrieť už túto jeseň, presnejšie v októbri. Zmeny sa nekonali len na popredí, ale aj za oponou seriálu, keďže aj tam sa stihli vymeniť producenti. Chris Chibnall sa postará o kompletnú produkciu, zatiaľ čo Stevena Moffata s Brianom Minchinom nahradia výkonní producenti Matt Strevens a Sam Hoyle. Sme preto veľmi zvedaví, ako tieto zmeny ovplyvnia budúci vývoj ikonického britského seriálu.

Zdroj: screenrant.com

Ako sa vám z prvého plnohodnotného traileru pozdáva prvý ženský Doctor Who a samotná 11. séria seriálu? Myslíte si, že vám Jodie Whittaker do hlavnej úlohy sadne, alebo by ste radšej zvolili niekoho iného? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

ZDROJyoutube

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -