Vin Diesel pracuje na ženskom spin-off filme série Rýchlo a zbesilo!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Mám 22 rokov, študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Už koncom júla si v kinách užijeme vôbec prvý spin-off obľúbenej série Rýchlo a zbesilo. Hlavnými hviezdami filmu Hobbs and Shaw budú samozrejme Dwayne Johnson a Jason Statham, proti ktorým sa postaví Idris Elba. Práve tento projekt vyvolal v tíme hercov série Rýchlo a zbesilo veľké rozbroje, v ktorých Tyrese Gibson dával všetko vyžrať práve Dwayne-ovi.

Deviata a desiata časť série už síce boli potvrdené, no aj tak sa ich natáčanie muselo oddialiť práve kvôli spomínanému spin-offu. A vyzerá to tak, že štúdio Universal Pictures s podobnými filmami vôbec neplánuje skončiť. O najnovší projekt sa dokonca stará samotný Vin Diesel!

ženský spin-off rýchlo a zbesilo
Zdroj: gq.com

Ženský spin-off Rýchlo a zbesilo

Vo vývoji je totižto spin-off film série Rýchlo a zbesilo, v ktorom budú hlavnými postavami ženy. Presnejšie sa oň stará Vin Diesel spolu s jeho sestrou a zároveň produkčnou partnerkou, Samanthou Vincent. Túto novinku sme sa dozvedeli prostredníctvom príspevku na Dieselovom Instagrame, v ktorom do rodiny privítal tri nové scenáristky – Nicole Perlman, Lindsey Beer a Genevu Robertson-Dworet.

Tieto tri mená sa teda postarajú o príbeh pripravovaného filmu. Zároveň ide o jedni z najšikovnejších v Hollywoode, pričom pracovali napríklad na filme Captain Marvel. Veľkou otázkou však ostáva, ktoré ženské mená sa v tomto filme ukážu.

Uvidíme napríklad Michelle Rodriguez (Letty Ortiz), ktorá si priala vznik tohto filmu už niekoľko rokov? Veľa ľudí očakáva návrat Gal Gadot (Gisele Harabo), ktorej postava však zomrela v šiestom filme. Tokyo Drift je ale jasným príkladom toho, že sa táto séria nemá problém pohrávať s časom.

Ďalšou možnosťou sú mená ako Jordana Brewster (Mia Toretto), Elsa Pataky (Elena Neves) alebo oscarová Charlize Theron (Cipher). Film Rýchlo a zbesilo 9 sa podľa najnovších informácii začne natáčať už vo februári s premiérou naplánovanou na apríl 2020. Vieme si teda predstaviť, že by sme ženský spin-off videli v roku 2021 alebo 2022.

Čo hovoríte na tento nápad? Myslíte, že by sme sa po dlhšom čase dočkali menej akčného a viac závodného filmu?

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -