Marvel’s Avengers či Final Fantasy – Zhrnutie Square Enix konferencie na E3 2019

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Square Enix konferencia na E3 2019

Jedna z posledných prezentácií na konferencii E3 2019 patrila vývojárskemu štúdiu Square Enix. Ich najväčším ťahákom bolo oznámenie hry Marvel’s Avengers, ktorú sme ešte pred dvoma rokmi poznali ako The Avengers Project. Okrem iného sme sa dočkali hneď niekoľkých Final Fantasy titulov a dokonca úplnej novinky s názvom Outriders. Poďme sa teda pozrieť na zhrnutie!

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Marvel’s Avengers

Štúdio Crystal Dynamics po dvoch rokoch konečne odhalilo svoj Avengers projekt. V hre Marvel’s Avengers si budeme môcť zahrať za Iron Mana (Nolan North), Captaina Americu (Jeff Schine), Thora (Travis Willingham), Black Widow (Laura Bailey) a Bruce Bannera / Hulka (Troy Baker). Bohužiaľ, Hawkeya tentokrát vynechali. Príbeh začne katastrofickým dňom A-Day, teda veľkým útokom na San Francisco. Počas neho spadne most Golden Gate a Captain America sa stretne so svojím koncom (až dokým sa nakoniec nevráti?).

Neskôr sa presunieme 5 rokov po tejto tragédii, kedy tím Avengers nepovažujú za hrdinov, ale za vrahov. Nemusíte sa báť, táto hra nijak nesúvisí s príbehom MCU a Avengers: Endgame. Hru si zahráme až s troma ďalšími kamarátmi online, pričom sa máme pripraviť na „roky plánovaného obsahu“. To samozrejme zahŕňa aj prídavných hrdinov, napríklad sa splietal Hank Pym / Ant-Man. Všetci noví hrdinovia budú úplne zadarmo a nemáme očakávať žiadne mikrotransakcie.

Marvel’s Avengers príde na PC, Xbox One, PlayStation 4 a Google Stadia15. mája 2020. Špeciálne sa bude zaobchádzať s PS4 hráčmi, ktorí dostanú skorý beta access a rôzne unikátne benefity.

Outriders

Outriders je nová strieľačka od štúdia People Can Fly, ktoré sa postaralo napríklad o hru Bulletstorm. Tešiť sa môžeme na temnú a modernú strieľačku plnú strašidelných monštier. Presnejšie ide o co-op titul pre troch hráčov, ktorý na PC, Xbox One a PlayStation 4 vyjde v lete roku 2020.

Final Fantasy 7 Remake

Ohlásený dátum vydania: 3. marec 2020

Final Fantasy Crystal Chronicles Remasterted Edition

Ohlásený dátum vydania: túto zimu na PS4, Switch, iOS a Android

Final Fantasy VIII Remastered

Ohlásený dátum vydania: neskôr tento rok na PS4, Switch, Xbox One a Steam

Oninaki

Ohlásený dátum vydania: budúci august na PS4, Switch a Steam

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Tak čo, ktorý titul vás zaujal najviac? My určite siahneme po očakávanej hre Marvel’s Avengers!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -