REKLAMA

Ako ste si už určite všimli, nedávno sme sa rozhodli si založiť vlastnú stránku na portáli Patreon, ktorý slúži na transparentnú finančnú podporu tvorcov. Pre túto metódu sme sa rozhodli preto, lebo je pre nás aj pre vás najjednoduchšia. Zároveň ňou však dosiahneme aj to, že koniec koncov vás o nič nepripravíme.

Samozrejme, s vidinou privyrobenia sme mohli na portál REWIND.sk priniesť povinné predplatné, bez ktorého by ste nemohli čítať články. Tento spôsob nám však príde veľmi nesympatický, pretože trestá tých, ktorí platiť nechcú alebo nemôžu. S Patreonom to je presne naopak – tí z vás, ktorí nám neprispejú, nič nestratia; ale tí, ktorí sa predsa len rozhodnú nám nejakou sumou prispieť, dostanú odmenu.

REKLAMA

rewind avengers: endgame akcia v bratislave
Andrej a Adam na Avengers: Endgame akcii v Bratislave; Zdroj: Betka Múcsková

Ako získať exkluzívny plagát s filmovou tematikou?

Nezabudnite, že si vážime každú vašu podporu. Nech už je to lajk na našom facebooku, zdieľanie nášho článku alebo súkromná správa, sme vám nesmierne vďační. Ak nám ale naozaj budete chcieť prispieť aj zo svojej peňaženky, pripravili sme si pre vás zopár odmien, ktorými na oplátku poďakujeme my vám.

Za sumu 10 amerických dolárov (necelých 9 eur) vám každý mesiac verejne poďakujeme a zároveň vám venujeme prístup do našej prémiovej komunity, v ktorej s vami budeme blízko komunikovať o tom, čo chystáme. Zároveň vám každý mesiac poštou zašleme balíček s fyzickými odmenami (podľa balíčku) – napríklad aj exkluzívny fan art plagát od nášho šikovného umelca (fotka plagátu za mesiac máj nižšie), hŕstku nálepok REWIND.sk a ďalšie predmety, ktoré pripravujeme a predstavíme už v najbližšej dobe.

exkluzívny plagát
Zdroj: Martin Šugár

Samozrejme, je len na vás, či sa rozhodnete nás podporiť menšou, väčšou alebo žiadnou sumou. Nechceme vás o nič pripravovať, ale odmeniť tých z vás, ktorí chcú odmeniť nás. REWIND.sk by bez vás nikdy neexistoval a len otvorením tohto článku ste nám vyjadrili podporu, za ktorú vám slovami nedokážeme dostatočne poďakovať.

PRISPIEŤ NÁM MÔŽEŠ TU <3