Program na víkend je jasný. Rozdávajú špičkovú hru zadarmo, máte už len pár dní

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Skvelá hra je dostupná zadarmo (odkaz na stiahnutie)

Stačí kliknúť jedno tlačidlo a táto hra za 30 eur je navždy vaša úplne zadarmo. Platforma Epic Games aj tentokrát zaradila do svojej ponuky zadarmo hier skvelý titul Ghostrunner, ktorý si môžete priradiť ku vášmu účtu. Návod na to, ako ju získať + odkaz nájdete na konci článku.

Táto drsná hra sa odohráva v megaštruktúre známej ako Dharma Tower, ktorá je posledným útočiskom ľudstva po celosvetovej katastrofe. Hráči si užijú zasadenie do originálneho cyberpunk sveta so šmrncom mystiky. Gameplay je zameraný na rýchlu akciu a uspokojivé sekanie nepriateľov.

V Dharma Tower vládne krutá Mara (Keymaster), ktorá prináša ľudstvu utrpenie. Chaos sa stupňuje a dôležité suroviny ubúdajú, a preto nadišiel čas na poslednú šancu pre záchranu. Vašu úlohou ako ten najpokročilejší bojovník s čepeľou, ktorý bol kedy vytvorený, je prebojovať sa zo spodku veže až na samotný vrchol, kde sídli Mara a zosadiť ju z trónu. Počas toho čelíte neustupujúcej horde nepriateľov, ktorých treba rozsekať na kúsky.

Ghostrunner uchvátil kritikov aj hráčov

Hra disponuje zaujímavými mechanikami a svižným tempom, doplneným o zaujímavý vizuál. Kritici aj hráči ju označujú za veľmi podarený kúsok, na platforme Metacritic má používateľské skóre 81 a zhodou okolností aj rovnaké hodnotenie od kritikov – 8,1 bodu z 10.

Recenzia portálu IGN hovorí, že „Ghostrunner je plný rôznorodých nepriateľov, mechaník a špeciálnych schopností,“ ktoré zaručujú záživné hranie. Samotná kampaň trvá zhruba 6 až 8 hodín, a preto ide o skvelý spôsob, ako stráviť voľný víkend.

Ghostrunner ponúka unikátny single-player zážitok: rýchle, násilné boje a originálne zasadenie, ktoré spája sci-fi s post-apokalyptickou tematikou. Rozpráva príbeh sveta, ktorý už skončil a jeho obyvatelia bojujú o prežitie,“ píše na na stránke Epic Games.

Navštívením oficiálnej stránky Epic Games si môžete hru Ghostrunner pridať ku vášmu účtu úplne zadarmo, a aj vám navždy ostane. Bežná cena tohto titulu z roku 2020 je pritom 30 eur. Avšak, treba sa poponáhľať – hra bude dostupná na „kúpu“ zadarmo len do 18. apríla 2024.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -