Životopisný film Chuck o boxerskej legende prichádza s prvým trailerom!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Štúdio IFC konečne uviedlo svoj prvý trailer na životopisný film Chuck, ktorý sa v kinách objaví už 5. mája 2017. Kým veľa z vás netuší, kto bol Chuck Wepner, Sylvester Stallone určite áno. Vďaka tejto ikonickej postave sa v jeho hlave zrodil nápad na Rockyho. Hlavnú postavu vo filme si zahrá herec Liev Schreiber.

Kto to bol Chuck Wepner?

Všetko sa to začína v časoch, kedy bol Chuck obyčajným predavačom alkoholu v New Jersey. A teraz dávajte pozor. Svoj úspech dotiahol až tak ďaleko, že sa v ringu postavil proti samotnej legende. Tou nebol nikto iný ako Muhammad Ali a Wepner mu dokázal odporovať neuveriteľných 15 kôl. Jeho 10 ročná kariéra bola určité bohatá na úspechy, ale aj na zranenia. Dostal dva tvrdé knokauty, 8 krát zlomený nos a 313 stehov. Avšak, jeho život nebol vždy pozitívny. Svoje najťažšie boje viedol mimo ringu. Alkohol, drogy, lacné ženy a oveľa viac „prekážok“, cez ktoré sa musel dostať. Ako to celé dopadlo uvidíme až vo filme.

Legendárny súboj z roku 1975, zdroj: alchetron.com

Okrem Lieva Schriebera (Spotlight) sa vo filme ukáže aj viacero kvalitných hercov. Medzi nimi sa nachádzajú napríklad Naomi Watts (Birdman), Elisabeth Moss (Med Man), Ron Perlman (Hellboy), Jim Gaffigan (Fargo), Michael Rapaport (Sully), Pooch Hall (Ray Donovan) a Morgan Spector (Špinavé prachy), ktorý si vo filme zahrá mladého Sylvestra Stalloneho.

Liev Schreiber v hlavnej úlohe ako Chuck, zdroj: movieweb.com

Režisérom je Philippe Falardeau, ktorý pracoval zo scenára rovno od štyroch ľudí – Jeff Feuerzeig, Jerry Stahl, Michael Cristofer a Liev Schreiber. Jerry Stahl nepísal scenár životopisnému filmu po prvý krát. V roku 1998 pracoval pri filme Permanent Midnight, kde si hlavnú úlohu zahral Ben Stiller. Taktiež to nebude prvá skúsenosť ani pre Lieva Schreibera. Svoj debut zažil v roku 2005 pri filme Všetko je osvetlené.

Ako som už spomínal, film sa do kín dostane 5. mája, kedy sa postaví do cestu Strážcom Galaxie. Film bude určite zaujímavý a máme sa načo tešiť. Ak vás Chuck zaujal, nezabudnite si pozrieť spomínaný trailer, ktorý už na vás netrpezlivo čaká.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -