Lucas Hedges si zahrá Shia LaBeoufa v životopisnom filme o Shia LaBeoufovi, ktorý napísal Shia LaBeouf a hrá v ňom Shia LaBeouf.

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Nie, naozaj si nerobíme srandu. Mladý a talentovaný herec Lucas Hedges (Miesto pri mori, Lady Bird) podpísal, že bude hrať Shia LaBeoufa (Transformers, Železné srdce) vo filme Honey Boy. Ako ste sa už mohli dočítať zo zložitého nadpisu, pôjde o životopisný film o Shia LaBeoufovi. Ide pravdepodobne o najdivnejší film, ktorý je aktuálne vo výrobe. O scenár sa postaral samotný Shia LaBeouf spolu pomocou takzvaného Otisa Lorta – Alter ego Shia LaBeoufa v tomto filme. Nevyznáte sa v tom? Nebojte sa, ani my. Ešte divnejšie však je, že si Shia LaBeouf zahrá jeho vlastného otca, Jeffreyho LaBeoufa, ktorý sa vo filme bude volať James.

Shia LaBeouf vo filme Transformers
Shia LaBeouf vo filme Transformers, Zdroj: gearheads.com

Životopisný film o Shia LaBeoufovi

Aby sme si to teda zhrnuli, Lucas Hedges bude hrať Otisa Lorta, ktorý v reálnom živote predstavuje Shia LaBeoufa. Naopak, Shia LaBeouf si zahrá Otisovho otca Jamesa, ktorý je naozaj LaBeoufovým otcom. Ako si môžete z tohto zložitého popisu odvodiť, vo filme sa pozrieme na LaBeoufove detstvo a jeho zložitý vzťah s otcom. Otis Lort je 12 ročné dieťa a začínajúca televízna hviezda. Jeho život sa však točí okolo jeho otca Jamesa, ktorý je alkoholik, zotavujúci sa z drogovej závislosti. Nedokáže sa zamestnať a čo najhoršie – Je príšerným otcom.

O 10 rokov neskôr však ani Otis nemá ďaleko od toho, aby sa stal totálnou troskou. Nedokážu ho zamestnať vo filmovej brandži a trpí PTSD z detstva. Spolu s týmto všetkým sa 22 ročný Otis pripravuje na jednu z najväčších udalostí jeho života. Opäť sa bude musieť stretnúť s jeho otcom, ktorého nevidel dlhé roky… Otis hral počas jeho dospievania v detskej TV show – Rovnako ako Shia v „Even Stevens“ od Disney. Neskôr sa však stal veľkou hollywoodskou hviezdou a profesionálnym hercom. Na pľaci je vždy sústredený a dobre naladený, no v osobnom živote prebral otcov hnev a alkoholizmus.

Lucas Hedges
Herec Lucas Hedges, ktorý si zahrá LaBeoufa, Zdroj: nydailynews.com

Pokiaľ aspoň trochu sledujete dianie okolo tohto herca, naozaj vyviedol niekoľko hlúpostí. Mal problém s alkoholizmom a jeho vystupovanie na verejnosti bolo priam šialené. Práve toto všetko úzko súvisí s jeho ťažkým detstvom. Teraz to konečne všetko dostane von prostredníctvom filmu Honey Boy – Touto prezývkou mu hovoril jeho otec…

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -