FilmyTrailery

All Eyez On Me, životopisný film o Tupacovi sleduje jeho ťažký život v oficiálnom traileri!

All Eyez On Me – životopisný film o Tupacovi

Americká legenda rapu sa konečne dočkala svojho filmu. Samozrejme, dlho po jeho smrti. Tupac Shakur, 2Pac, Makaveli, všetky tieto mená partia osobe, ktorá svojim spôsobom zmenila svet a spoločnosť. Od jeho smrti v roku 1996 sa nedočkal vlastného filmu. Mohli sme vidieť snímku Notorious (2009) o rapperovi Biggiem alebo úspešný film Straight Outta Compton (2015) o skupine N.W.A. Toto leto prichádza All Eyez On Me, životopisný film o 2Pacovi. Ako fanúšikovia dobre vedia, rovnako sa nazýval aj jeho veľmi úspešný album. V tej dobe bol Tupac jedným z najvplyvnejších rapperov, spieval o rasizme a sociálnych problémoch. Práve preto sa tento umelec môže nazývať legendou vo svojom obore.

Film sa pozrie na celý jeho život. Od detstva v kostole až po jeho smrť v roku 1996. Režisérom filmu je Benny Boom, ktorý robil napríklad aj krátky film o rapperovi 50 Cent. Samotného Tupaca stvárni Demetrius Shipp Jr. Sledovať jeho život a počúvať popri tom piesne, ktoré väčšina z nás dobre pozná, bude zážitok. Film sa pohrá s našimi emóciami a dúfame, že by sa za film nehanbil ani sám Tupac. Film sa do kín dostane 16. júna, teda aspoň do tých Amerických.

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Filmy

  Ako si pozrieť celý Marvel Cinematic Universe v chronologickom poradí?

  Filmy

  Dozvedeli sme sa oficiálny dátum vydania filmu Blade? Kedy sa lovec upírov pripojí do MCU?

  SeriályTrailery

  Mysleli ste si, že Adventure Time je príliš šialené? Nová animovaná séria ho ľahko schová do vrecka

  Pridaj komentár