All Eyez On Me, životopisný film o Tupacovi sleduje jeho ťažký život v oficiálnom traileri!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

All Eyez On Me – životopisný film o Tupacovi

Americká legenda rapu sa konečne dočkala svojho filmu. Samozrejme, dlho po jeho smrti. Tupac Shakur, 2Pac, Makaveli, všetky tieto mená partia osobe, ktorá svojim spôsobom zmenila svet a spoločnosť. Od jeho smrti v roku 1996 sa nedočkal vlastného filmu. Mohli sme vidieť snímku Notorious (2009) o rapperovi Biggiem alebo úspešný film Straight Outta Compton (2015) o skupine N.W.A. Toto leto prichádza All Eyez On Me, životopisný film o 2Pacovi. Ako fanúšikovia dobre vedia, rovnako sa nazýval aj jeho veľmi úspešný album. V tej dobe bol Tupac jedným z najvplyvnejších rapperov, spieval o rasizme a sociálnych problémoch. Práve preto sa tento umelec môže nazývať legendou vo svojom obore.

Film sa pozrie na celý jeho život. Od detstva v kostole až po jeho smrť v roku 1996. Režisérom filmu je Benny Boom, ktorý robil napríklad aj krátky film o rapperovi 50 Cent. Samotného Tupaca stvárni Demetrius Shipp Jr. Sledovať jeho život a počúvať popri tom piesne, ktoré väčšina z nás dobre pozná, bude zážitok. Film sa pohrá s našimi emóciami a dúfame, že by sa za film nehanbil ani sám Tupac. Film sa do kín dostane 16. júna, teda aspoň do tých Amerických.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah