Využite takmer 30 % zľavu na PlayStation 4 a ďalšie herné vybavenie od Sony. Čas sa kráti

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Hráči a hráčky, pozor. Patríte k fanúšikom tejto obľúbenej konzoly a jej herných titulov? PlayStation dnes odhalil tohtoročnú ponuku k Black Friday a na prvý pohľad je jasné, že sa je na čo tešiť. Za zvýhodnenú cenu teraz dostanete celý produktový rad konzoly; takáto zľava na PlayStation každého druhu vás čaká.

Zľava na PlayStation: Black Friday je tu

BRATISLAVA, 22. novembra, 2019 – Spoločnosť Sony Interactive Entertainment (SIE) oznamuje, že už tradičný PlayStation Black Friday je tu. Ak ešte nemáte najnovšiu verziu konzoly, potom neváhajte ani minútu.

PS4 500GB kúpite už za 199 eur, teda o takmer 80 eur lacnejšie v porovnaní so štandardnou ponukou. Za ušetrenú sumu si tak rovno môžete zaobstarať aj niekoľko vybraných hier. Najvýkonnejší variant PlayStation 4 Pro bude k zakúpeniu za 299 eur

Najvýraznejšia zľava je na motorkársku akčnú chuťovku Days Gone, ktorú môžete kúpiť za fantastických 19,99 eur v limitovanom počte. Za rovnakú cenu zakúpite aj nedávno uvedenú novinku Concrete Genie alebo minuloročného Spider-Mana. Hry z kolekcie PS Hits, do ktorej patrí okrem iného The Last of Us, Uncharted: The Lost Legacy alebo legendárna akčná smršť God of War, majú spoločnú akciovú cenu 14,99 eur.

Ak už máte konzolu aj vaše obľúbené herné tituly, určite zvážte zakúpenie nového ovládača.

DualShock 4 totiž v rámci Black Friday akcie kúpite už za 39 eur. Vybrať si môžete z viac ako 20 rôznych farebných prevedení vrátane špeciálnych edícií. V akciovej ponuke nechýba ani výhodné balenie PS VR starter pack za cenu 205 eur, ktoré obsahuje headset, kameru a hru VR Worlds.

Nezabudnite, že beží už aj zvýhodnená 25 % zľava na ročné členstvo PS Plus. Vďaka nemu získate množstvo výhod, ako sú napríklad hry zdarma, online multiplayer, 100GB cloud úložisko, výhody programu PS Plus Odmeny a iné, za akciových 45 eur.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Akciová ponuka PlayStation Black Friday platí od pondelka 25. novembra do pondelka 2. decembra 2019. V rovnaký deň sa končí aj už prebiehajúca zľava na ročné PS Plus.

Viac informácií sa dozviete na tomto odkaze.

PlayStation Plus
Zdroj: pt.ign.com

O spoločnosti Sony Interactive Entertainment

Spoločnosť Sony Interactive Entertainment (SIE), ktorá je uznávaná ako globálny líder na poli interaktívnej a digitálnej zábavy, je zodpovedná za značku PlayStation® aj rodinu produktov a služieb.

Spoločnosť PlayStation prináša na trh inovácie už od vydania pôvodnej konzoly PlayStation v Japonsku v roku 1994. Do rodiny produktov a služieb PlayStation patrí PlayStation®4, PlayStation®VR, PlayStation®Vita, PlayStation®3, PlayStation®Store, PlayStation®Plus, PlayStation ™ Video, PlayStation ™ Music, PlayStation ™ Now, PlayStation ™ Vue, PlayStation®Original a oceňované softvérové ​​tituly od spoločnosti SIE Worldwide Studios.

Spoločnosť SIE sídli v kalifornskom meste San Mateo a ide o pobočku plne podriadenú spoločnosti Sony Corporation s globálnymi funkciami a regionálnymi ústrediami v Kalifornii, Londýne a Tokiu.

Zdroj: TS PlayStation

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -