Disney bude zrejme meniť a posúvať premiéry svojich projektov. Ako to ovplyvní filmy Black Widow alebo Soul?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Najčítanejšie za 7 dní

Zmena plánov pre filmy Black Widow a Soul

Presúvanie premiér filmov je dnes na takmer dennom poriadku. Informácie sa aktualizujú denne a rôzne štúdiá premýšľajú, či svoje filmy nechajú vyjsť, alebo počkajú na lepšie časy. Zmena pôvodných plánov možno nastane aj v spoločnosti Disney, ktorá začína rozmýšľať nad zmenami ohľadom dvoch novembrových filmov – komiksovky Black Widow a animáku Soul.

Film Black Widow bol vyrobený pod taktovkou štúdia Marvel, ktoré patrí pod štúdio Disney. Film má byť prequelom a bude 24. filmom, ktorý vydalo toto štúdio. Zároveň by išlo o jediný MCU film tento rok. Rozprávka Soul bola zas vyrobená v spolupráci štúdií Disney a Pixar a ide o rozprávku pre deti, ktorá by však mohla zaujať aj dospelé publikum.

Soul
Zdroj: theplaylist.net

Aké zmeny by nás mohli čakať?

Oba tieto spomínané projekty už raz jedna zmena zastihla. Black Widow sme si mali pozrieť pôvodne ešte v máji, avšak pre koronavírus sa preložila na november, kde zobrala miesto filmu Eternals. Ten preložili na rok 2021. Soul mal vyjsť pre zmenu v júni, no štúdio ho taktiež preložilo na november, kde film „ukradol“ miesto projektu Raya and the Last Dragon, ktorý taktiež vyjde až na ďalší rok.

Disney ale plánuje ešte niečo ďalšie, avšak zatiaľ ešte nič nie je oficiálne. Ich plánom je totižto posunúť premiéru filmu Black Widow na rok 2021, čo by ovplyvnilo všetky MCU filmy. Rok 2020 by tak bol po dlhom čase aj prvým rokom, v ktorom by nebol vydaní ani jeden Marvel film. Ak sa to stane, treba dúfať, že štúdio stihne vydať aspoň jeden plánovaný MCU seriál.

black widow
Zdroj: geektyrant.com

Pre film Soul má zas plán preskočiť premiéru v kinách a ako pri filme Mulan by ho vydali na Disney+. U nás by teoreticky rovnako ako Mulan mohol vyjsť v kinách, my sa toho teda nemusíme báť, no minimálne americké publikum si ho bude potom môcť pozrieť len online. Treba však dúfať, že Disney tieto zmeny nespraví oficiálnymi a že oba filmy vyjdu v podľa plánov.

Black Widow a Soul

Film Black Widow bude prequelovým filmom, ktorý sa zameria na superhrdinku Natashu Romanoff a na jej minulosť pred tým, ako sa stala súčasťou organizácie S.H.I.E.L.D. a tímu Avengers. Rozprávka Soul bude o muzikantovi, ktorého telo nešťastná náhoda oddelila od duše. Musí teda prísť na to, ako sa vrátiť do svojho tela pred tým, než jeho telo zomrie.

Soul
Zdroj: gamespot.com

Oba filmy majú potenciál byť naozaj kvalitnými filmami, ktoré by štúdiu Disney zarobili pekné peniaze. Treba dúfať, že sa situácia vo svete upokojí a oba filmy vyjdú podľa terajších plánov, teda že Black Widow vyjde na Slovensku 28. októbra a vo svete 6. novembra, zatiaľ čo Soul vyjde na Slovensku 19. novembra a vo svete 20. novembra tohto roku.

Na ktorý film sa tešíte viac – Black Widow alebo Soul? Myslíte, že Disney uskutoční svoje plány? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroje: movieweb.com, collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -