Rokmi sa z nich stali skutočné sexbomby! Tieto slovenské celebrity rozhodne starnú do krásy

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Nielen chlapi zrejú ako dobré víno. Hlavne ženy rokmi zistia, aký štýl im vyhovuje, čo im skutočne pristane a čomu sa naopak vyhnúť. Takisto v súčasnosti je móda úplne iná, ako pred napríklad 20 rokmi. Ženy takisto často menia farbu vlasov, štýl obliekania a sem tam sa vylepšia plastickou operáciou. A to platí aj pre známe slovenské celebrity. Kedysi totiž väčšina slovenských krások nevyzerala tak dobre, ako dnes. Preto vám v tomto článku ukážeme, z ktorých slovenských herečiek, moderátoriek či modeliek sa rokmi stali skutočné sexmbomby.

1. Zuzana Kanócz – 42 rokov

známe slovenské celebrity
Zdroj: zena.pravda.sk, cas.sk

Známa slovenská herečka sa najprv presadila v susedných Čechách a to vďaka dnes už kultovej komédii Román pre ženy. Do povedomia slovenských divákov sa dostala vďaka seriálu Ordinácia v Ružovej záhrade. Dnes svojim šarmom dostáva do kolien divákov seriálu Nemocnica. Zuzana bola stále fešanda, ale musíme priznať, že v súčasnosti jej to neskutočne pristane.

2. Nela Pocisková – 32 rokov

známe slovenské celebrity
Zdroj: feminity.zoznam.sk, instagram.com

Nela Pocisková, známa nielen svojim skvelým vzhľadom ale aj speváckym talentom, sa preslávila vďaka seriálu Búrlivé víno. V ňom stvárnila spolu s Jurajom Lojom jeden z najznámejších seriálových párov. K jej úspechom nepochybne patrí aj výhra v populárnej tanečnej šou Let’s Dance. V súčasnosti je jednou z hviezd už spomínaného seriálu Nemocnica. Aj keď bola Nela ako tínedžerka roztomilá, v súčasnosti je z nej žena, ktorá by zrejme dostala každého chlapa.

3. Zuzana Vačková-Rogelová – 53 rokov

známe slovenské celebrity
Zdroj: sarm.pluska.sk, manmagazin.sk

Zuzana Vačková sa do širšieho povedomia divákov dostala vďaka úspešnému seriálu Andyho Krausa Panelák. Zahrala si však aj vo filmoch ako sú Kosenie jastrabej lúky či Falošný princ. Dnes ju vidíme v seriáloch, napríklad aj ako nemotornú poštárku v Hornej Dolnej alebo v Hoteli Delukse. Zo Zuzany sa taktiež stala influencerka. Na Instagrame má mnoho fanúšikov, ktorí doslova slintajú nad mnohými jej odvážnymi fotkami. V strednom veku má totiž táto herečka postavu, ktorú by jej závideli aj o 20 rokov mladšie kolegyne.

4. Diana Mórová – 52 rokov

známe slovenské celebrity
Zdroj: topky.sk, cas.sk

Diana Mórová je ďalšou herečkou, ktorá sa preslávila prevažne vďaka seriálu Panelák. Skvelým výkon sa však predstavila aj vo filmoch ako sú Konečná stanica, Polčas rozpadu či veľmi úspešná Sviňa. Film na motívy skutočných udalosti zo slovenskej politickej scény sa stal hitom. A jedným z dôvodov je určite aj Diana Mórová. Tá sa totiž v tomto filme dokonca vyzliekla pri sexuálnej scéne s hercom Jozefom Vajdom. A to aj napriek tomu, že už nie je najmladšia. Samozrejme vyzerala úžasne a mnoho chlapov v tom momente pánovi Vajdovi neskutočne závidelo.

5. Kvetka Horváthová – 45 rokov

známe slovenské celebrity
Zdroj: feminity.zoznam.sk, mysmezeny.sk

Známa moderátorka je už niekoľkoročnou stálicou televízie Markíza. Známa je hlavne ako moderátorka rôznych televíznou šou vrátane populárny Farmy či Reflexu. Kvetka Horváthová bola vždy veľmi sympatická, no v súčasnosti svojim vzhľadom konkuruje aj modelkám. Štýlový účes, veľmi pekný úsmev a skvelá postava. To si atribúty jednej z najslávnejších slovenských moderátoriek.

6. Mariana Ďurianová – 45 rokov

Mariana Ďurianová
Zdroj: feminity.zoznam.sk

Keď už sme pri šarmantných slovenských moderátorkách… toto meno vám rozhodne nemusíme predstavovať. Mariana Ďurianová bola dlhé roky stálicou televízie Markíza, v ktorej moderovala najsledovanejšie Televízne noviny. Aj keď bola vždy veľmi krásna, v súčasnosti svojim vzhľadom vyráža dych. Aj keď o nej nepočujeme tak často, ako kedysi, vždy keď sa niekde objaví, spôsobí rozruch už len tým, ako skvelo vyzerá.

7. Andrea Verešová – 42 rokov

Andrea Verešová
Zdroj: idnes.cz, instagram.com

Samozrejme, že v tomto rebríčku nesmie chýbať ani najslávnejšia slovenská modelka. Andrea Verešová má za sebou množstvo vzťahov so slávnymi mužmi, množstvo škandálov spojených s jej nahotou či dokonca sexuálnymi nahrávkami. Všetok ten rozruch okolo jej osoby však spôsobuje jej neskutočná krása. Ako sami vidíte, aj Andrea sa vyvíjala a v súčasnosti môžeme povedať, že vyzerá skutočne ako jedna z najkrajších modeliek na svete. Či už ste jej fanúšikmi alebo nie, musíte si priznať, že takáto dokonalosť sa skrátka musí oceniť.

8. Dara Rolins – 49 rokov

Dara Rolins
Zdroj: manmagazin.sk, instagram.com

Slovenská speváčka a exmanželka rapera Rytmusa sa preslávila vďaka duetu s Karlom Gottom. Už od detstva pracovala na svojej kariére a dnes si to samozrejme užíva. Má za sebou niekoľko búrlivých vzťahov, ale jej kariéru to nijak neovplyvnilo. Z roztomilej detskej hviezdy sa stala prvotriedna sexbomba. V súčasnosti rozhodne patrí medzi známe slovenské celebrity, ktoré by stáli za hriech. Skutočne má aj v tomto veku tak neskutočne vyšportované telo? Áno má.

9. Henrieta Mičkovicová – 55 rokov

Henrieta Mickovičová
Zdroj: 1pluska.sk

Známa dabérka ale predovšetkým herečka Henrieta Mičkovicová si zahrala s vtedy ešte maličkou Táňou Pauhofovou vo filme Škriatok. Svoj filmový debut si však odbila vo filme Bakalári. Do povedomia slovenských divákov sa však dostala vďaka úspešným seriálom akými boli Ordinácia v Ružovej záhrade či Búrlivé víno. Dnes je známa ako jedna z najkrajších slovenských herečiek s plným dekoltom a šibalským úsmevom. Zrejme by vás pri pohľade na ňu nenapadlo, že už má 55 rokov.

10. Lenka Čviriková-Hriadelová – 49 rokov

Lenka Čviriková-Hriadelová
Zdroj: topky.sk, 1.pluska.sk

Tak ako bola Mariana Ďurianová stálicou televízie Markíza, tak je Lenka Čviriková-Hriadelová stálicou televízie JOJ. V súčasnosti moderuje športové noviny a pri pohľade na ňu chlapi zrejme neriešia ani futbal či hokej. Rokmi sa totiž z tejto nenápadnej novinárky stala skutočne prvotriedna krásavica. Hneď, ako si zmenila farbu vlasov a štýl obliekania, si všetci všimli jej obdarený dekolt ale takisto charizmu a skutočne atraktívny vzhľad. Ani v strednom veku sa táto moderátorka nemusí báť mladšej konkurencie.

Toto sú známe slovenské celebrity, ktoré každom rokom vyzerajú stále lepšie a lepšie. Ktorá slovenská kráska podľa vás chýba v tomto rebríčku?

Zdroj: csfd.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -