Už čoskoro sa budete môcť v Bratislave stretnúť s hercom z Harryho Pottera či Game of Thrones

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Známy herec bude v Bratislave na AnimeSHOW 2020

V Bratislave sa každého polroka koná festival AnimeSHOW či Comics Salón a ako už je tradíciou, ako hosť na ňom bude aj známy herec či herečka. Nadchádzajúca AnimeSHOW 2020 – 365.bank, ktorá sa koná 27. – 29. marca, privíta naozaj špeciálne meno. Ide o herca, ktorého môžete poznať napríklad z Harryho Pottera, Star Wars, Game of Thrones či Indiana Jonesa. O koho ide a ako sa s ním budete môcť stretnúť?

julian glover hosť
Zdroj: Comics Salón & AnimeSHOW

Festival populárnej kultúry bude hostiť hviezdu strieborného plátna Juliana Glovera, ktorý si počas svojej bohatej hereckej kariéry zahral vo viacerých veľkých filmových aj seriálových značkách.

Odkiaľ ho môžete poznať?

Julian Glover stvárnil množstvo významných postáv. Ikonická je jeho rola hlavného záporáka Waltera Donovana vo filme Indiana Jones a posledná krížová výpravagenerála Maximiliána Veersa v Star Wars: Impérium vracia úder. V Jamesovi Bondovi (For Your Eyes Only) hral tiež ústrednú zápornú postavu Aristotle Kristatosa a vo filme Harry Potter a Tajomná komnata prepožičal svoj hlas pavúkovi Aragogovi.

julian glover indiana jones
Zdroj: icollector.com

Okrem filmov však natočil aj radu veľkých seriálov. Napríklad v Game of Thrones odohral v 6 sériách a 31 častiach postavu Grand Maestra Pycella. V seriáli Doctor Who si zahral Scarotha a v Merlinovi Lochruho.

S váženým hosťom si na AnimeSHOW 2020 budete môcť spraviť spoločnú fotografiu či vypýtať si od neho podpis. Taktiež očakávajte, že v oficiálnom programe sa nájde aj čas na rozhovor s hercom na Hlavnom pódiu.

Medzinárodný festival anime, mangy, komiksov, sci-fi a japonskej kultúry otvorí už 27. marca svoje brány všetkým, ktorí obľubujú popkultúru a okrem zaujímavého programu nebude chýbať ani tento rok významný hosť. Po Vladimírovi Furdíkovi (Night King, GoT), Danielovi Portmanovi (Podrick Payne, GoT) a Natalii Tene (Nymphadora Tonks, Harry Potter) na Slovensko zavíta aj anglický herec Julian Glover, ktorý príde na pozvanie 365.bank a AnimeSHOW 2020.

Zdroj: facebook.com, imdb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -