Známy predajca elektroniky na Slovensku končí. Tovaru sa zbavujú za smiešne ceny

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Okay definitívne končí, likvidujú sklady

Na slovenskom trhu je rok 2024 obdobím dramatických zmien v oblasti maloobchodu s elektronikou. Na jednej strane dochádza k evolúcii, spojili sa známi predajcovia Datart a NAY. Ich konkurent Okay však má finančné problémy, ktoré chceli vyriešiť nájdením investora. V tomto ohľade zatiaľ nemáme nové správy, značke sa však ani naďalej nedarí a boli donútení k ráznemu kroku.

Ako predajca elektroniky a nábytku informuje na svojej internetovej stránke Okay.sk, presne 4. júla 2024 o 20:00 zatvoria všetky predajne na Slovensku. Pri tejto príležitosti spustili oddnes (24. júna) výpredaj zásob za likvidačné ceny.

Využi jedinečnú príležitosť a nakúp vybraný tovar za likvidačné ceny na e-shope aj predajniach,“ píše sa na webstránke. „Vybav si domov v novom elegantnej sedačkou, pohodlnou posteľou alebo modernými spotrebičmi. Sklady máme obmedzené a tovar rýchlo mizne, preto na nič nečakaj!

Prečo sa to deje?

V prvých mesiacoch tohto roka klesli tržby Okay o zhruba 20 % a vyhliadky boli nesmelé prakticky od začiatku 2024. Správy z trhu nasvedčovali, že firma si neplnila záväzky, mala čakajúce platby po splatnosti a dokonca aj problémy s platením nájmov za priestory.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -