Zombíci boli vypustení v najnovšom klipe na film Labyrint: Smrteľná liečba! Ukončenie trilógie si užijeme už o pár dní!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Epické finále ságy Labyrint uvidíme už o pár dní. Je zaujímavé, že to táto séria dotiahla až do konca trilógie – Dobre predsa viete, ako dopadla napríklad Divergencia. Štúdio 20th Century Fox tak vydalo nový, desivý klip z filmu Labyrint: Smrteľná liečba. V ňom totižto môžeme vidieť Thomasa (Dylan O’Brien) a jeho partiu, ako v tuneli utekajú pred hordou zombíkov! Zatiaľ to teda vyzerá úžasne a dokonca aj prvé recenzie hovoria, že sme dostali presne také ukončenie trilógie, aké sme potrebovali. Verte či nie, epické ukončenie trilógie príde do kín už 25. januára 2018! Thomas to však ani v tomto filme nebude mať ľahké…

Labyrint 3: Smrteľná Liečba
Zdroj: buzzfeed.com

Nový klip z filmu Labyrint: Smrteľná liečba!

Očakávané pokračovanie Labyrint: Smrteľná liečba aj ďalej nasleduje Thomasa (Dylan O’Brien) a jeho spojencov na ich “zatiaľ najnebezpečnejšej misii.” Zmienená misia zahŕňa vlámanie do neslávne známeho Last City. V skratke ide o “Labyrint pod kontrolou WCKD, ktorý sa ukáže ako najsmrteľnejšie bludisko.” Najprv však skupina musí zachrániť svojho kamaráta Minha (Ki Hong Lee), ktorého uniesli nepriatelia. Priamo sa tak budú musieť vysporiadať s následkami veľkolepej bitky z predchádzajúcej časti. Tentokrát sa však všetko zdá byť ešte o niečo smrteľnejšie, pričom v stávke je toho omnoho viac. Dokáže Thomas zachrániť svojich priateľov spolu s celým svetom?

Trilógiu uzavrú herecké mená ako Dylan O´Brien (Americký zabijak), Kaya Scodelario (Piráti Karibiku 4), Nathalie Emmanuel (Rýchlo a Zbesilo) alebo Walton Goggins (Osem Hrozných). Rovnako ako posledné 2 časti, aj túto režíroval Wes Ball zo scenáru od T.S. Nowlina. Samozrejme, ten bol napísaný podľa knižnej série od Jamesa Dashnera. Tak čo, tešíte sa na posledný diel trilógie? Navštívite už tento štvrtok kino? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -