Obrovská tragédia. Zomrel herec z Kobra 11, pri nešťastí zahynuli aj jeho malé dcéry

Nenechajte si ujsť

Zomrel herec z Kobra 11, zahynuli aj jeho dcéry

Filmovým svetom dnes otriasla mimoriadne smutná správa. Nemecký herec Christian Oliver, ktorý sa preslávil predovšetkým účinkovaním v seriáli Kobra 11, zomrel na dovolenke v Karibiku. 51-ročný herec zahynul pri nehode lietadla, spoločne s ním zomreli aj jeho 10 a 12-ročné dcéry Madita a Annik.

K nehode podľa NBC došlo včera v poobedných hodinách pri vyhliadkovom lete jednoprúdovým lietadlom. To z doposiaľ nezistených príčin muselo núdzovo pristáť v mori. K vraku lietadla okamžite vyplávala pobrežná stráž aj okolité rybárske lode, na záchranu už však bolo neskoro. Záchranári z mora vytiahli iba štyri telá patriace hercovi, jeho dvom dcéram a pilotovi.

TMDB

Smrť všetkých členov posádky potvrdila aj polícia, ktorá pozostalým vyjadrila úprimnú sústrasť.

Christian Oliver sa medzi divákmi zapísal predovšetkým svojou postavou Jana Richtera, partnera Semira Gerkhana v akčnom nemeckom seriáli Kobra 11. Oliver v seriáli hral dve série, neskôr jeho kariéra pokračovala v Hollywoode, kde sa objavil v snímkach popri viacerých svetových hviezdach. Za viaceré spomeňme napríklad vojnový film Valkýra, kde sa objavil po boku Toma Cruisa, či filmy Indiana Jones alebo Speed Racer.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -