John Boyega potvrdil zoznam celebrít, ktoré budú mať cameo v nadchádzajúcom Star Wars 8!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 20 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Herec John Boyega odhalil mená ľudí, ktorí už za sebou majú natáčanie svojho camea do nadchádzajúceho filmu Star Wars 8. V ôsmej epizóde sa herec znova objaví po boku nových tvárí kultovej vesmírnej ságy, pričom sa britský rodák už stopercentne pridal ku Odporu a jeho boju proti krutému First Order. Tentokrát sa však vydá na vlastnú misiu s ďalším nováčikom menom Rose, ktorú si zahrá Kelly Marie Tran. Aj keď sú špecifické informácie ešte veľmi prísne strážené, skoré správy naznačujú, že príbeh súvisí s mysterióznou postavou Benicia del Tora.

Ktoré známe celebrity dostanú cameo tentokrát?

Boyega sa bezpochyby vďaka Epizóde VII stal medzinárodnou hviezdou. Objavuje sa v mnoho známych talkshow či televíznych programoch, kde kúsok po kúsku odhaľuje všetko, na čo sa môžeme tešiť. Teraz nám toho však povedal vcelku veľa. Pri rozhovore s BBC Radio4 totiž odhalil, že britskí kráľovskí Princovia Harry a William sa objavia v The Last Jedi. Cameo podľa všetkého taktiež dostal uznávaný anglický herec Tom Hardy. Boyega nám však neodhalil presné informácie ohľadom veľkosti ich úloh. Spolieha sa totiž, že v snímke Riana Johnsona nás dostatočne uspokojí element prekvapenia, kedy sa táto trojica objaví na plátne.

Star Wars
Epizóda VIII bude veľkolepá!; zdroj: doublemesh

Mám toho dosť so všetkými tými tajomstvami. Všetci prišli na pľac. Boli tam. Už ma nebaví to držať v tajnosti. Odhodlaní fanúšikovia to už aj tak odhalili. Vždy keď sa ma na to niekto pýta, tak sa tej otázke musím vyhýbať a už ma to nebaví. Takže vám vravím: boli tam (Prince Harry a William). A spolu s nimi sa tam objavil aj Tom Hardy.

Aj keď to Boyega zariadil tak, že publiku sa zdá ako herec, ktorý sa obrátil chrbtom na štúdio a fanúšikom odhalil tajomstvo, ktoré nemal, so stopercentou istotou môžeme povedať, že od Lucasfilmu mal povolenie. Informáciu predsa vypustil celkom nonšalantne. Herci v každej filmovej sérii, ktorá sa veľkosťou blíži Star Wars, sú samozrejme pravidelne oboznámení s tým, čo môžu verejnosti odhaliť. To však neznamená, že finálne potvrdenie ohľadom camea nemôžeme oceniť.

Harry, William a Hardy sa pripájajú ku spevákovi Garymu Barlowovi na zozname celebrít, ktoré majú v Star Wars 8 potvrdené cameo. Čo myslíte, stretne sa niekto z nich s postavami novej trilógie? Alebo sa dokonca dočkáme interakcie so samotným Lukeom Skywalkerom? Na to si budeme musieť počkať do 14. decembra.

ZDROJSD

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah