John Boyega potvrdil zoznam celebrít, ktoré budú mať cameo v nadchádzajúcom Star Wars 8!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Herec John Boyega odhalil mená ľudí, ktorí už za sebou majú natáčanie svojho camea do nadchádzajúceho filmu Star Wars 8. V ôsmej epizóde sa herec znova objaví po boku nových tvárí kultovej vesmírnej ságy, pričom sa britský rodák už stopercentne pridal ku Odporu a jeho boju proti krutému First Order. Tentokrát sa však vydá na vlastnú misiu s ďalším nováčikom menom Rose, ktorú si zahrá Kelly Marie Tran. Aj keď sú špecifické informácie ešte veľmi prísne strážené, skoré správy naznačujú, že príbeh súvisí s mysterióznou postavou Benicia del Tora.

Ktoré známe celebrity dostanú cameo tentokrát?

Boyega sa bezpochyby vďaka Epizóde VII stal medzinárodnou hviezdou. Objavuje sa v mnoho známych talkshow či televíznych programoch, kde kúsok po kúsku odhaľuje všetko, na čo sa môžeme tešiť. Teraz nám toho však povedal vcelku veľa. Pri rozhovore s BBC Radio4 totiž odhalil, že britskí kráľovskí Princovia Harry a William sa objavia v The Last Jedi. Cameo podľa všetkého taktiež dostal uznávaný anglický herec Tom Hardy. Boyega nám však neodhalil presné informácie ohľadom veľkosti ich úloh. Spolieha sa totiž, že v snímke Riana Johnsona nás dostatočne uspokojí element prekvapenia, kedy sa táto trojica objaví na plátne.

Star Wars
Epizóda VIII bude veľkolepá!; zdroj: doublemesh

Mám toho dosť so všetkými tými tajomstvami. Všetci prišli na pľac. Boli tam. Už ma nebaví to držať v tajnosti. Odhodlaní fanúšikovia to už aj tak odhalili. Vždy keď sa ma na to niekto pýta, tak sa tej otázke musím vyhýbať a už ma to nebaví. Takže vám vravím: boli tam (Prince Harry a William). A spolu s nimi sa tam objavil aj Tom Hardy.

Aj keď to Boyega zariadil tak, že publiku sa zdá ako herec, ktorý sa obrátil chrbtom na štúdio a fanúšikom odhalil tajomstvo, ktoré nemal, so stopercentou istotou môžeme povedať, že od Lucasfilmu mal povolenie. Informáciu predsa vypustil celkom nonšalantne. Herci v každej filmovej sérii, ktorá sa veľkosťou blíži Star Wars, sú samozrejme pravidelne oboznámení s tým, čo môžu verejnosti odhaliť. To však neznamená, že finálne potvrdenie ohľadom camea nemôžeme oceniť.

Harry, William a Hardy sa pripájajú ku spevákovi Garymu Barlowovi na zozname celebrít, ktoré majú v Star Wars 8 potvrdené cameo. Čo myslíte, stretne sa niekto z nich s postavami novej trilógie? Alebo sa dokonca dočkáme interakcie so samotným Lukeom Skywalkerom? Na to si budeme musieť počkať do 14. decembra.

ZDROJSD

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -