Poznáme zoznam hier, ktoré si budeme môcť zahrať na konzole Xbox Series X

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Konzola novej generácie Xbox Series X je už za rohom a konečne poznáme hry, ktoré si na nej budeme môcť zahrať.

Okrem iného sa dočkáme aj vyspelejšej grafiky, ktorú budeme môcť premiérovo ochutnať niekedy koncom tohto roku. Microsoft sľubuje najvýkonnejšiu hernú konzolu súčastnosti a prekonať by mala aj konkurenčný Playstation 5.

Očakávané hry na Xbox Series X (exkluzivity)

Nižšie nájdete každý jeden herný titul, ktorý do dnešného dňa potvrdil aj Microsoft. No zoznam stále nie je kompletný a očakáva sa, že naň čoskoro pribudnú aj ďalšie exkluzivity.

Bright Memory Infinite

Dirt 5

Scorn

MADDEN ’21

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

Call of the Sea

The Ascent

The Medium

Scarlet Nexus

Second Extinction

Yakuza: Like a Dragon

Ostatné potvrdené herné tituly

Halo Infinite
Zdroj: boundingintocomics.com

Xbox Series X zahŕňa aj kopec iných hier, ktoré budú svojou optimalizáciou prispôsobené požiadavkám konzoly novej generácie. Medzi potvrdenými hrami nájdeme napríklad Halo Infinite. Herná séria Halo hráčov teší už dlhých 18 rokov a Master Chief sa do čela vesmírnej posádky postaví aj tentokrát.

Na zozname sa objaví aj hra Warframe, ktorej dátum vydania stále nepoznáme, avšak zahrať si ju budeme môcť aj na konzole PS5. Ďalej tu máme vysoko očakávaný Cyberpunk 2077 s bližším pohľadom na dystopickú spoločnosť. Na svoje si prídu aj fanúšikovia závodných hier, pre ktorých si Xbox pripravil WRC 9. Legendárna hra Gothic ožije taktiež, ale jej príchod sa v roku 2020 nepredpokladá.

Potvrdené sú aj hry ako Rainbow Six Siege, Assassin’s Creed ValhallaOutriders,The Lord of the Rings: Gollum, Gods and Monsters, Battlefield 6, Raibow Six Quarantine, Watchdogs: LegionDying Light 2 a Senua’s Saga: Hellblade 2.

Predpokladané herné tituly na Xbox Series X

Bohatý zoznam hier by mohli podľa všetkého doplniť aj nasledovné hry, ktoré by mali zasiahnuť hráčsky svet niekedy v priebehu budúcich rokov – Everwild, Starfield, The Elder Scrolls 6, Grand Theft Auto 6 a Final Fantasy 7 (remake).

Ako teda môžeme vidieť, zoznam je preplnený kvalitnými hrami a určite je z čoho vyberať. Konzola Xbox Series X sa bude cenovo pohybovať okolo 500 eur a viac.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Čo hovoríte na zoznam hier, ktoré si budeme môcť zahrať na Xbox Series X? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: techradar.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -