Je to v pohode? Vypočujte si novú pesničku youtuberov Zrebny & Frlajs, ktorá si uťahuje z rapperov!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Zrebny & Frlajs – V POHODE

Youtube je bezpochyby jedna z najrýchlejšie rastúcich platforiem na zdieľanie takmer ľubovoľného obsahu. Aj preto na tejto stránke našli mnohí tvorcovia svoj domov. Youtuberom totižto len málokedy niekto diktuje, čo a ako majú robiť – na tejto myšlienke je predsa len toto povolanie založené. To dovolilo mnohým, prevažne mladým talentovaným ľuďom, ukázať sa širokej verejnosti a presláviť sa aj bez toho, aby ich niekto umelou cestou vtiahol do slovenského šoubiznisu.

Populárnou dvojicou, ktorá sa stala známou vďaka svojmu humoru, sú Matej Zrebný a Lukáš Frlajs. Ich videá však ponúkajú nielen vtipy, ale aj zábavnú kritiku istých typov ľudí. Najnovšie video dvojice sa tentokrát zdanlivo zameralo na vytipovanie absurdít populárnych rapperov, či ostatných youtuberov. Ako sa už však môžete presvedčiť sami, vybrali si zaujímavú cestu, ktorou nám tieto chybičky ukázali:

Zrebný & Frlajs spolu so speváčkou Ronie vydali úplne novú pesničku s názvom „V POHODE“. Po prvom vypočutí je vám aj vďaka mnohým vtipom jasné, že tentokrát sa youtuberom v muške objavila skupina ľudí známych ako „novodobí rapperi.“ Dvojica sa zdanlivo taktiež premenila na každého jedného momentálne pôsobiaceho namysleného youtubera, ktorý svoju konkurenciu zhadzuje a vyzýva na súboj. V podstate nám tentokrát Zrebny & Frlajs predviedli, ako by sa správali, ak by im sláva vstúpila do hlavy. Rovno teda svoju šancu využili a pobavili nás kvalitné spracovaným videoklipom, ktorý opäť kopíruje formát každého „novodobého songu.“

Čo vravíte na zábavnú pesničku V POHODE? Beriete ju taktiež ako vtipnú, ale vizuálne skvelo spracovanú kritiku namyslených rapperov a youtuberov, ktorým sláva vstúpila do hlavy?

ZDROJZ&F

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -