Ostatné

Je to v pohode? Vypočujte si novú pesničku youtuberov Zrebny & Frlajs, ktorá si uťahuje z rapperov!

Zrebny & Frlajs – V POHODE

Youtube je bezpochyby jedna z najrýchlejšie rastúcich platforiem na zdieľanie takmer ľubovoľného obsahu. Aj preto na tejto stránke našli mnohí tvorcovia svoj domov. Youtuberom totižto len málokedy niekto diktuje, čo a ako majú robiť – na tejto myšlienke je predsa len toto povolanie založené. To dovolilo mnohým, prevažne mladým talentovaným ľuďom, ukázať sa širokej verejnosti a presláviť sa aj bez toho, aby ich niekto umelou cestou vtiahol do slovenského šoubiznisu.

Populárnou dvojicou, ktorá sa stala známou vďaka svojmu humoru, sú Matej Zrebný a Lukáš Frlajs. Ich videá však ponúkajú nielen vtipy, ale aj zábavnú kritiku istých typov ľudí. Najnovšie video dvojice sa tentokrát zdanlivo zameralo na vytipovanie absurdít populárnych rapperov, či ostatných youtuberov. Ako sa už však môžete presvedčiť sami, vybrali si zaujímavú cestu, ktorou nám tieto chybičky ukázali:

Zrebný & Frlajs spolu so speváčkou Ronie vydali úplne novú pesničku s názvom “V POHODE”. Po prvom vypočutí je vám aj vďaka mnohým vtipom jasné, že tentokrát sa youtuberom v muške objavila skupina ľudí známych ako “novodobí rapperi.” Dvojica sa zdanlivo taktiež premenila na každého jedného momentálne pôsobiaceho namysleného youtubera, ktorý svoju konkurenciu zhadzuje a vyzýva na súboj. V podstate nám tentokrát Zrebny & Frlajs predviedli, ako by sa správali, ak by im sláva vstúpila do hlavy. Rovno teda svoju šancu využili a pobavili nás kvalitné spracovaným videoklipom, ktorý opäť kopíruje formát každého “novodobého songu.”

Čo vravíte na zábavnú pesničku V POHODE? Beriete ju taktiež ako vtipnú, ale vizuálne skvelo spracovanú kritiku namyslených rapperov a youtuberov, ktorým sláva vstúpila do hlavy?

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  OFFOstatné

  Apple prezrádza, kedy sa začne predávať lacný iPhone SE 2

  Ostatné

  Kedy, kde a ako budete môcť sledovať naživo Oscary 2020?

  OdporúčameOstatné

  STÁŽ PRE POZÍCIU REDAKTORA: Ponor sa do sveta filmov, seriálov a hier spolu s nami

  Ostatné

  Prenajmite si dom zo seriálu Sex Education a spravte párty ako Otis Milburn

  Pridaj komentár