Zrod legendy a majster bojových umení!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Medzinárodný filmový festival v Toronte je už v plnom prúde a fanúšikovia budú mať možnosť vidieť zrod legendy. Už tento týždeň by mal režisér Gearoge Nolfi oživiť legendárneho Brucea Leeho. Zrod draka má premiéru už o dva dni a samozrejme ju budú môcť vidieť len účastníci v Toronte. My si na ňu ešte budeme musieť počkať. Zatiaľ čo čakáme si môžete vychutnať aspoň nový plagát, na ktorom herec Philip Ng stvárnil Brucea. V minulosti sme mali možnosť vidieť veľa životopisných filmov, no tento sa bude zameriavať na menej známy súboj,  práve ktorý mu pomohol stať sa preslávenou legendou!

O čom to celé bude?

Film sa odohráva v čínskej štvrti vo San Franciscu. Pozrieme sa na to ako Bruce Lee podstúpi skúšku. Do cesty sa mu postaví majster bojových umení Wong Jack Man, ktorý bol poslaný do Číny aby ho zastavil. Kedže Wong Jack Man je šaolinský mních, máme sa určite na čo tešiť. Dej nás zavedie do roku 1965 a je založený na skutočnej udalosti. V tom čase viedli čínsku štvrť tri mafiánske skupiny. Film by sa mal začať práve súbojom týchto gangov, kde budú musieť spojiť svoje sily aby zastavili skupiny gangstrov, ktorí sa im postavia do cesty.

bandicam-2016-09-12-02-04-05-218

bandicam-2016-09-12-02-03-56-015

Christopher Wilkinson a Stephen J. Rivel napísali scenár a pokračujú v tom, čo im ide najlepšie a to sú životopisné príbehy. V minulosti spoločne napísali scenár k filmom ako Nixon, Ali, V tieni Beethowena, Ťah pešiakom a tento rok film Miles Ahead. Taktiež pracujú na scenári k filmu Zrodila sa hviezda, v ktorej si hlavnú úlohu zahrá Bradley Cooper a taktiež sa postará aj o režírovanie. Po jeho boku sa ukáže speváčka Lady Gaga. Spolupracovať budú aj na životopisnom filme Freddieho Mercuryho.

Režisérom filmu je George Nolfi, ktorý v roku 2011 zažil svoj debut pri filme Správcovia osudu. Tiež napísal scenár k filmu Bournovo ultimátum, Dannyho parťáci, Prúd času, The sentinel a prichádzajúci film Spectral.

Okrem režiséra sa na palube objavia aj herci ako Billy Magnuseen, tarry Chen, Ron Yuan, Vanessa Ross, Darren  E. Scott, Darryl Quon a Yu Xia ako Wong Jak Man. Zrod draka síce ešte nemá svojho distribútora, ale všetko s môže zmeniť už za pár dní. Svetová premiéra sa bude konať v uzavretom festivale v Toronte a nie je jasné, kedy sa film dostaví aj k nám. Zatiaľ čo budeme všetci netrpezlivo čakať, pozrite sa aspoň na plagát, ktorý k nám dorazil.

nex2wdtdklsuby_1_1

 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -