Mark Zuckerberg hľadá hlas pre skutočného J.A.R.V.I.S.a z filmu Iron Man!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Kto z vás by nechcel mať skutočného J.A.R.V.I.S.a?

To, že Marvel je jedno z najlepších filmových štúdii momentálne na svete, vieme už všetci. No vyzerá to tak, že okrem menenia toho filmového sveta, pomalinky začnú meniť aj ten reálny. Tento týždeň fyzici potvrdili, že by vedeli spraviť skutočné Spider-Manove pavučinomety, no a teraz tu máme správu o skutočnom J.A.R.V.I.S.ovi, rovno od Marka Zuckerberga. Ak by ste náhodou nevedeli, to je ten chlapík čo vytvoril Facebook. Na začiatku tohto roku, Zuckerberg si dal predsavzatie, že by sa chcel začať venovať moderným technológiám. Konkrétne, že by chcel vytvoriť vlastnú umelú inteligenciu, v štýle J.A.R.V.I.S.a z filmu Iron Man, vraj aby mu riadil dom a pomáhal s prácou.

Po deviatich mesiacoch, teda teraz, to vyzerá tak, že Zuckerbergovi sa naozaj niečo podarilo. Už totižto zháňa pre svojho J.A.R.V.I.S.a hlas. Ako inak, spýtal sa to rovno na facebooku, no a pozrite, kto mu odpísal:

Robert Downey Jr. ako potenciálny záujemca na hlas J.A.R.V.I.S.a
Robert Downey Jr. ako potenciálny záujemca na hlas J.A.R.V.I.S.a

Samotný Iron Man, teda jeho predstaviteľ, Robert Downey Jr. „Spravím to ihneď, ak Bettany (predstaviteľ J.A.R.V.I.S.a vo filme) dostane honorár a peniaze venuje spoločnosti, ktorú vyberie Cumberbatch… to bude tá pravá ZVLÁŠTNOSŤ. Slovo zvláštnosť, v preklade „strange“ vybral schválne preto, lebo už čoskoro nás čaká premiéra filmu Doctor Strange, ktorého hrá vyššie spomínaný Benedict Cumberbatch. Zuckerberg na to odpísal: „This just got real“, čo v preklade znamená niečo, ako, že túto možnosť začne reálne zvažovať. Čo na tomto statuse je ešte vtipnejšie, je to, že „likol“ to aj sám predstaviteľ Hulka, Mark Ruffalo. Uvidíme, čo teda na nás Zuckerberg chystá, osobne by som veľmi rád videl, ako by sa splnili slová Downeyho Juniora.

Myslíte, že by bol Downey výborná voľba pre hlas J.A.R.V.I.S.a? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -