7 minútový prológ na film Dunkirk od Nolana bude premietnutý pred Star Wars: Rogue One!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

To, že legendárny Christopher Nolan miluje 70mm IMAX kamery je snáď každému jasné. Túto techniku používa na natáčanie niektorých scén vo svojich filmoch, ako Interstellar alebo The Dark Knight Rises. Výnimkou nebude samozrejme ani jeho najnovší počin, Dunkirk. Film, v ktorom nazrieme späť na Druhú svetovú vojnu, uvidíme až 19. júla 2017. Toto čakanie bude nekonečné. Niektorí z nás budú však mať možnosť vidieť 7 minútový prológ na tento film. Avšak cestovať za týmto zážitkom by nás vyšlo draho.

Iba pred pár týždňami sme sa dozvedeli, že Rogue One: A Star Wars Story bude premietaný v 70mm formáte, avšak iba v pár kinách. Film síce v tomto formáte natáčaný nebol, avšak bol do neho prekonvertovaný. Znamená to teda, že v pár kinách na svete sa bude tento film premietať v IMAX 70mm formáte, a práve pred týmto premietaním sa bude púšťať 7 minútový prológ na Dunkirk. Bohužiaľ, tieto kiná sa nachádzajú len v USA a v Kanade. Premietanie Rogue One sa tam začne o 7 minút neskôr, práve kvôli tejto ukážke.

Dunkirk Trailer

Túto informáciu poskytol portál /films. Warner Bros však nepotvrdil, či tento prológ uvidíme aj online alebo aj pred normálnym digitálnym IMAX premietaním. Je to však veľmi málo pravdepodobné. Tento zážitok si teda užije iba 15 kinosál na celom svete. My sa teda modlíme, aby sa našiel aspoň jeden rebel, a tento prológ.. veď vy viete čo.

Foto: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -