Animovaný seriál What If…? od Marvelu má dátum vydania a dej polovice série. Čo nás čaká?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Je už dlhšiu dobu známe, že nás Marvel zásobí nielen filmovou tvorbou, ale aj viacerými seriálmi. Spravia tak na streamovacej službe Disney+. Najbližšie nás mal čakať The Falcon and the Winter Soldier, ten sa však kvôli problémom s natáčaním môže oneskoriť. Okrem sérií ako WandaVision, Loki, She-Hulk, Moon Knight alebo Ms.Marvel nás čaká aj animovaný seriál What If…?.

Marvel seriál What If...?
Zdroj: ign.com

O čom bude animovaný seriál What If…?

Ide o radu príbehov z alternatívnych realít (ako aj sám názov napovedá – čo by sa stalo, keby…?). Seriál tak bude rozoberať situácie, ktoré budú poukazovať na to, čo by sa stalo keby Captain America nezmizol počas vojny, keby sa Thanos pridal k Avengerom alebo keby Spider-Man nezačal bojovať so zločinom. Možno sa dokonca dočkáme aj zombie verzií niektorých postáv.

What If...?
Zdroj: collider.com

Antológia bude zároveň vychádzať z komiksov s rovnakým názvom. Tie začali vychádzať v roku 1977, takže majú za sebou už slušnú históriu. Vďaka tomu bolo vydaných už viac ako 200 zošitov a samotní tvorcovia ich opísali ako „príbehy, ktoré sa hýbu od nemožných až po absurdné„.

Ktoré známe hlasy budeme počuť?

Animovaný seriál What If…? tak bude obsahovať viacero postáv z už známeho MCU. K dabingu postáv sa tak vráti viacero hercov. Medzi nimi napríklad Chris Hemsworth, Michael B. Jordan, Sebastian Stan, Josh Brolin, Mark Ruffalo, Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson, Jeremy Renner, Paul Rudd, Michael Douglas, či dabéri vedľajších postáv ako Natalie Portman, Karen Gillan, Taika Waititi, Toby Jones alebo Jeff Goldblum.

What If...?
Zdroj: collider.com

Marvel spája sily s animačným štúdiom

Štúdio Marvel Studios (momentálne pod hlavičkou Disney) v súčasnosti spojil svoje sily s kanadským animačným štúdiom neďaleko Quebecu. Jeho názov je Squeeze a informoval nás o tom portál Variety. Spolu tak vyprodukujú všetkých 10 epizód. Zároveň prezradili, že prvá polovica z nich (teda 5 častí) sa bude zameriavať na Infinity Ságu. Spoluzakladateľ a výkonný riaditeľ Squeeze Denis Doré sa vyjadril nasledovne:

„Marvel hľadal svetové animačné štúdio, ktoré by zachovalo svieži a unikátny štýl ich značky. Skutočne sme si sadli, už od našich počiatočných rozhovorov v Los Angeles počas minulého roka a páčil sa im náš návrh. Som nadšený, že kreativita a talent našich umelcov tak silno zarezonovali v Hollywoode.”

Zrejme aj vďaka tomu Disney spolu s Marvelom dosť veria v animovaný seriál What If…?. Rozhodli sa totiž hneď oznámiť aj predpokladaný čas vydania, ktorý je zatiaľ stanovený na leto roku 2021.

Tešíte sa na ďalší z rady Marvel seriálov? A Čo hovoríte na jeho unikátny koncept alternatívnych časových línií? Nezabudnite nám dať vedieť v komentároch. 

Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -