Komediálny seriál Barry ocenený Emmy sa onedlho vráti na HBO Max v tretej sérii

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Tretia séria temnej komédie Barry na HBO Max

Temne komediálny seriál BARRY ocenený cenou Emmy v hlavnej úlohe s Billom Haderom, tiež držiteľom ceny Emmy, sa vracia s ôsmimi časťami tretej série na HBO Max. Jeho spolutvorcami, producentmi, režisérmi a scenáristami sú Alec Berg (známy vďaka seriálu HBO Silicon Valley) a Bill Hader (Saturday Night Live).

Barry (Hader) sa zúfalo snaží opustiť svoju násilnícku minulosť a venovať sa svojej novej vášni. Pokúša sa odpútať od sveta nájomných vrážd a plne sa ponoriť do herectva. Opustiť také prostredie je ale ťažké. Barry síce odstránil mnoho vonkajších faktorov, ktoré ho k násiliu viedli, ale čoskoro zistí, že svoju úlohu
tu zohrávajú aj iné sily. Aká vlastne bola ako vnútorná motivácia stať sa vrahom? V tretej sérii sa Barry a ostatné postavy snažia robiť správne rozhodnutia.

barry 3. séria
Zdroj: illuminderdi.com

Vracajú sa mnohé známe postavy

Zo stáleho hereckého obsadenia cenu Emmy získali alebo na ňu boli nominovaní: Stephen Root (známy zo seriálu HBO Perry Mason) ako Monroe Fuches, ktorý Barrymu predtým zariaďoval zákazky a ktorý sa momentálne skrýva, Sarah Goldberg (Hindsight) ako Barryho priateľka Sally, ktorá sa práve chystá uviesť svoj prvý televízny seriál, Anthony Carrigan (Gotham) ako Noho Hank, šéf čečenskej mafie v Los Angeles a držiteľ ceny Emmy Henry Winkler (Arrested Development) ako Gene Cousineau, Barryho bývalý učiteľ herectva, ktorý smúti nad stratou svojej priateľky Janice Moss.

V tretej sérii sa vracia aj Sarah Burns (seriál HBO Moje nové Ja) v úlohe detektívky Mae Dunn. V pravidelných vedľajších úlohách sa znova predstaví D‘Arcy Carden (The Good Place) ako Natalie Greer a Michael Irby (seriál HBO Temný prípad a seriál Mayans M.C.) ako Cristobal.

HBO predĺžilo Barry a Silicon Valley
Zdroj: outkickthecoverage.com

Viacerými Emmy ocenený seriál sa vracia onedlho

Prvé dve série čiernej komédie Barry sú už na HBO Max teraz dostupné. Získali celkom tridsať nominácií na cenu Emmy a ocenenia samotné získali v šiestich kategóriách: Najlepší herec v hlavnej úlohe v komediálnom seriáli (Bill Hader), Najlepší herec vo vedľajšej úlohe v komediálnom seriáli (Henry Winkler), Najlepší strih zvuku komediálny alebo dramatický seriál a Najlepší mix zvuku pre komediálny alebo dramatický seriál (polhodinový).

Tretiu sériu seriálu BARRY si diváci budú môcť pozrieť už v pondelok, 25. apríla. Vytvorili ju, napísali a režírovali Alec Berg a Bill Hader, producentmi sú Bill Hader, Alec Berg, Aida Rodgers a Liz Sarnoff, producentkou je Julie Camino. Scenáristi tretej série sú navyše tiež: Emma Barrie, Jason Kim, Emily Heller, Duffy Boudreau a Liz Sarnof.

Ste fanúšikmi tohto seriálu s Billom Haderom v hlavnej úlohe? Tešíte sa na už na tretiu sériu, ktorú uvidíme o týždeň a pol? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: HBO Max 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -